TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Ќерката на Хелена Роза се разголе

Скопје24 - 14.06.2018

19 годишната Кијара Гоља објави форографии на кои го покажа нејзиното совршено тело. Таа е згодна и секси исто како нејзината мајка Хелена. Во бикини таа позираше пред огледало и ја покажа нејзината совршена линија.

(Фото) Се разголе ќерката на Хелена

Репортер - 14.06.2018

Ќерката на Хелена Роза, 19 годишната Кијара Гоља, покажа дека е згодна и секси, исто како и нејзината мајка. Таа сподели неколку фотографии на социјалните мрежи, на кој е во бикини. На Кијара и годи животот во Нов Зеланд, изјави Хелена во интервју ...

Погледнете каква „бомба“ е ќерката на Хелена Роза (ФОТО)

1tv - 14.06.2018

Познатата екс-водителка Хелена Роза може да биде гора на својата ќерка Кјара , со оглед на тоа дека ја наследила нејзината убавина. Тоа најдобро се гледа и од фотографиите кои Кјара ги објавува на својот профил на Инстаграм, на кои изгледа и повеќе ...