TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дру Баримор: “Мајка ми ме смести во психијатрија на 13 години, таа создаде чудовиште…”

Попара - 25.02.2021

Во психијатриската установа немаше шега. Ако правевте глупости, ќе ве фрлеа во изолирана просторија или ќе ви го ограничеа движењето со врзување – рекла славната актерка. Американската актерка Дру Баримор (46) неодамна беше гостинка во радио ...

Славната актерка со шокантна изјава: Мајка ми на 13 години ме смести на психијатрија

ММС - 24.02.2021

Американската актерка Дру Баримор (46) се прославила уште како шестгодишно девојче во филмот „E.T. the Extra-Terrestrial“, класика на Стивен Спилберг, но и покрај гламурозното растење, немала лесно детство.

Дру Баримор: Мајка ми ме смести 18 месеци во психијатриска установа

Слободен Печат - 24.02.2021

Американската актерка Дру Баримор во понеделникот, како гостин во радио емисијата на Хауард Стерн, откри дека била на психијатрија кога имала 13 години. Почна да глуми во раното детство, а кога блесна во филмот „Е.Т.