TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gaga знае како да откачи

Попара - 15.03.2019

Ако некој знае да даде изјава, тогаш тоа е мајката на сите чудовишта, Lady Gaga. Бидејќи, ѕвездата на филмот „A Star Is Born“ веќе неколку недели успешно се бори со секакви гласини и прашања, како на пример зошто ја прекина свршувачката со Christian ...

И понатаму се крие од медиумите: Се појавија нови папарацо фотографии од Irina Shayk

Попара - 15.03.2019

По гласините за наводната љубов на нејзиниот сопруг и Lady Gaga, ситуацијата не се смирува. Irina Shayk, ни крива ни должна е вклучена во аферата, а главните актери се нејзиниот партнер Bradley Cooper и неговата колешка од филмот “А Star Is born”, ...

Ирина Шајк се крие од папараците: Сè уште ја јаде срамот поради Бредли Купер и Леди Гага (ФОТО)

Убавина и Здравје - 15.03.2019

Ирин Шајк сосема невина е вовлечена во аферата во која главни актери се нејзиниот партнер Бредли Купер и неговата колешка од филмот „Ѕвездата е родена“, Леди Гага . Имено, хемијата меѓу актерот и пејачката ја забележавме сите, а нивниот заеднички ...

Ирина Шајк е во депресија поради Бредли Купер и Лејди Гага

Репортер - 15.03.2019

Блиски пријатели на Ирина Шајк велат дека светскиот модел е во голема депресија откако во јавноста се дозна за наводната афера на нејзиниот партнер Бредли Купер и неговата колешка Лејди Гага.

Ирина Шајк и Бредли Купер со ќеркичката се поим за среќно семејство, спротивно на гласините (фото)

Црнобело - 15.03.2019

Од Оскарите, па наваму, врската на Бредли Купер и Ирина Шајк беше мета на гласини за неверство и секаков тип на љубовни драми и триаголници. Но, изгледа реалноста е спротивна на тоа. 44-годишниот Бредли и 33- годишната Ирина заедно со нивната ...

Сопругата на Бредли Купер, Ирина Шајк, ја опколија папарации, а таа изненади со однесувањето (фото)

Вистина.мк - 15.03.2019

На доделувањето на Оскар најголемо внимание предизвика блискоста на Лејди Гага и Бредли Купер, но и сопругата на актерот, Ирина Шајк, која гледаше од публиката. Додека за нивниот надоден љубовен триаголник постојано се пишува, популарната манекенка ...

Лејди Гага: Да, јас сум бремена

Локално - 14.03.2019

По гласините дека Лејди Гага и Бредли Купер имаат врска зад грбот на Ирина Шејк, информациите во жолтиот печат почнаа да прикажуваат дека пејачката е бремена. Се разбира, се вели дека таткото е актерот кој соработува во “The Star Is Born”.

Лејди Гага одговори на гласините : Да , бремена сум...

Канал5 - 13.03.2019

Откако ја прекина свршувачката со Кристијан Карино и откако почна за неа да се говори дека минува многу време со актерот и партнер во филмот,,Ѕвездата е родена” , Бредли Купер, почнаа да се шират гласини дека Лејди Гага е бремена.

Лејди Гага си призна: „Да, бремена сум од…“

Таратур - 14.03.2019

Во исто време кога ја раскина свршувачката со Кристијан Карино, околу името на Лејди Гага се рашири шпекулацијата дека е во тајна романса со актерот Бредли Купер, откако имаа интимна и емотивна изведба на заедничката песна од филмот „A Star Is Born“ ...