TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Напиток за слабеење со кој Русинките ја одржуваат витката линија: Помешајте ги овие две состојки и уживајте во ...

Слободен Печат - 14.05.2021

Само помешајте ги овие две состојки и напитокот е подготвен… Русинките се познати по витката линија, а сега тие открија и како им успева тоа. Речиси секоја жена во Русија која се грижи за својата линија, секое утро го започнува со овој напиток од ...

Русинките се колнат во оваа напивка за слабеење: Благодарение на неа се толку вити!

Убавина и Здравје - 14.05.2021

Само измешајте ги овие две состојки и напивката е спремна Русинките се познати по витата линија, а ние откривме на што се должи тоа. Речиси секоја жена во Русија секое утро го започнува со оваа напивка од само 2 состојки.

Напиток за слабеење кој им е омилен на Русинките, а се подготвува од само 2 состојки

Точка - 14.05.2021

Русинките се познати по својата витка линија, а делумен „виновник“ за тоа е и овој напиток. Речиси секоја жена во Русија секое утро го започнува со овој напиток од само 2 состојки за чија подготовка ви се потребни 1 чаша кефир и 1 лажица ленено семе.

(Рецепт) РУСИНКИТЕ СЕ КОЛНАТ ВО ОВОЈ НАПИТОК ЗА СЛАБЕЕЊЕ: Благодарение на него, тие се толку витки!

Екран - 14.05.2021

Само измешајте ги двете состојки и пијалокот е подготвен Русинките се познати по витката линија и откривме како го прават тоа. Скоро секоја жена во Русија го започнува утрово со овој пијалок од само 2 состојки.

РУСИНКИТЕ СЕ КОЛНАТ ВО ОВОЈ ПИЈАЛОК ЗА СЛАБЕЕЊЕ: Благодарение на него, тие се толку витки! (РЕЦЕПТ)

Попара - 14.05.2021

Само измешајте ги двете состојки и пијалокот е подготвен Русинките се познати по витката линија, а откривме како го постигнуваат тоа. Скоро секоја жена во Русија го започнува утрото со овој пијалок од само 2 состојки.