TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

СОПРУГАТА НА АЛЕК БОЛДВИН ИСПРАТИ ШОКАНТНА ПОРАКА Психата на мојот сопруг е скршена, се плашам да не го изгубам

Попара - 07.12.2021

Сопругата на Алек Болдвин го поддржа актерот по бројните негативни коментари кои ги предизвика неговото интервју на „ABC“. Откако пред два дена Алек Болдвин ѝ посвети емотивна објава на сопругата, таа решила да му возврати на истиот начин, па на ...

Алек Болдвин го избришал профилот на Твитер неколку дена после шокантното интервју

Точка - 06.12.2021

Алек Болдвин го изришал својот профил на Твитер, само неколку дена откако го даде своето прво ТВ интервју за кобната несреќа на снимањето на филмот "Rust". Неговата сопруга Хилариа Болдвин исто така го избришала профилот на оваа мрежа.

Алек Болдвин: Kоментарите на Џорџ Клуни воопшто не помогнаа

MTM - 06.12.2021

Алек Болдвин вели дека изјавите на некои актери во врска со безбедносните протоколи на филмски сетови не помогнале во последиците од фаталното пукање што се случи за време на снимањето на Rust во Ново Мексико.

Не сакам да те изгубам, духот ти е скршен, а душата во незамислива болка: Сопругата на Алек Болдвин сподели трогателна ...

Женски магазин - 05.12.2021

По трагедијата на снимањето на филмот „'Рѓа“, животот на славниот актер никогаш повеќе нема да биде ист. Холивудскиот актер Алек Болдвин го преживува најтешкиот период од својот живот, а се уште не може да се помири со фактот дека на снимањето на ...