TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Врската меѓу овие два хороскопски знаци нема иднина, тие воопшто не се согласуваат

Вести плус - 15.11.2023

Никој не може да ја спречи љубовта, но астролозите велат дека за некои хороскопски знаци сепак би било подобро да се избегнуваат кога е љубовта во прашање. Најнекомпатибилниот хороскопски пар се Овенот и Ракот.

Едноставно зрачат – Хороскопските знаци кои се олицетворение на ХАРИЗМАТИКАТА, се многу толерантни и секогаш ќе ве поддржуваат

Во Центар

Овие хороскопски знаци водат најмногу грижа за својата кожа

Локално

ДОБРО ДРЖЕТЕСЕ, ДОАЃА РЕТРОГРАДЕН МЕРКУР: Овие четири знаци особено ќе бидат погодени, а еве кога ќе дојде

Во Центар

Овие хороскопски знаци се најголемите озборувачи на Зодијакот! Проверете дали сте меѓу нив

Попара

Промени од корен: Три хороскопски знаци ќе имаат луда среќа во 2024 година и неверојатен успех на сите фронтови

Еспресо

НАЈПОЗНАТИОТ АСТРОЛОГ ИМА ЛОШИ ПРОГНОЗИ ЗА ОВИЕ 2 ЗНАЦИ ВО ДЕКЕМВРИ: На крајот на годината доаѓаат да платат за грешките од минатото

Lady

Lady 4NEWS Во Центар Точка Женски магазин Кајгана Убавина и Здравје Локално

Најпознатиот астролог има лоши прогнози за овие 2 знака во декември: Ќе им пристигне наплата за грешките во минатото

Убавина и Здравје - 15.11.2023

Најпознатиот руски астролог открива кои 2 знака ќе платат за своите гревови до крајот на 2023. Познатиот руски астролог Павел Глоба неодамна открил дека два хороскопски знака ги очекува неповолен период, кој ќе почне во декември 2023. година.

Духови од минатото: Два хороскопски знаци ќе се вратат на поранешната љубов

Еспресо

Астро прогноза за среда, 15 ноември

Еспресо - 15.11.2023

Овен Денот ќе биде идеален за решавање на деловни прашања. Можете да најдете нови партнери, да започнете нов бизнис и многу повеќе… Само-презентацијата ќе биде многу важна, обрнете посебно внимание на неа.

Многумина ќе се изненадат: Ова се најзлобните хороскопски знаци

Независен - 14.11.2023

Некои луѓе ги сакаат туѓите успеси и поддршката за својот ближен, но некои уживаат да гледаат како другите се борат и не ги постигнуваат своите цели. И хороскопскиот знак може да влијае на тоа, а според астролозите ова се најзлобните знаци.

Ова се најзлобните хороскопски знаци

Локално

Ова се најзлобните хороскопски знаци

Убавина и Здравје

Oва се најзлобните хороскопски знаци

PressingTV

Астро прогноза за вторник, 14 ноември

Еспресо - 14.11.2023

Овен Денот ќе ви биде максимално продуктивен бидејќи ќе ги решавате работните прашања. Слушајте ги советите на менаџментот, бидејќи на овој начин можете побрзо да постигнете резултати. Бик Обрнете внимание на вашите чувства и интуиција. Следете ги.