TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ми почина сопругот а неговата пензија ја наследи ЉУБОВНИЦАТА – Вистината ја дознав по погребот, беше тотален ШОК!

Пулс24 - 18.09.2023

Жена од Белград минатата есен доживеала трагична загуба кога нејзиниот сопруг ненадејно починал од срцев удар. Оваа семејна трагедија доби шокантен пресврт кога се дозна дека нејзиниот сопруг во текот на бракот имал тајна врска со друга жена, која ...

Вдовица од Белград побарала пензија од сопругот, но дознала дека неговата љубовница веќе ја прима

Вечер Прес - 18.09.2023

Кога нејзиниот сопруг ненадејно починал од срцев удар, жена од Белград била во шок од тага, но тоа набрзо се променило. Имено, таа дознала дека нејзиниот покоен сопруг имал тајно семејство. Имал љубовница со која имал дете и тоа го признал.