TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

"Снимавме сцена со оргија, Џејмс Франко ја тргна пластичната заштита од мојата вагина и продолжи по свое..."

Точка - 12.01.2018

Откако една од актерките пред неколку месеци го обвинила својот познат колега, неколку актерки продолжуваат да откриваат шокантни детали за соработката со Џејмс Франко. Сара Титер Каплан тврди дека во текот на снимањето на секс сцена, Франко се ...

„Снимавме сцена од оргии, Џејмс Франко ја тргна пластичната заштита од мојата вагина и продолжи…“

Таратур - 12.01.2018

Глумиците кои пред неколку дена го обвинија Џејмс Франко за сексуално злоставување сега во јавност изнесуваат уште детали. Вкупно за злоставување го обвинија 5 жени, а меѓу нив и глимиците Виолет Палеј и Сара Тите – Каплан, а сега во јавност излегоа ...

Актерки го обвинуваат Џејмс Франко за сексуална експлоатација

Стандард - 12.01.2018

Обвинувањата за злоупотреба и несоодветно однесување фрлија сенка врз угледот на Џејмс Франко, кој пред неколку дена беше награден со „Златен глобус“. Пет жени го обвинуваат актерот за различни форми на сексуална експлоатација, откако според ...

Пет колешки го обвинија актерот Џејмс Франко за сексуално вознемирување

Нетпрес - 12.01.2018

Џејмс Франко го освои минатата седмица Златниот глобус за најдобар актер за улогата во филмот „Тhe Disaster Artist“, но неговото славење не траеше долго, бидејќи пет жени го обвинија за сексуално вознемирување, пишува The Los Angeles Times.

Пет жени го обвинија Џејмс Франко за сексуално вознемирување

Алсат-М - 12.01.2018

Пет жени го обвинија Џејмс Франко за несоодветно однесување и сексуално вознемирување. Франко (39) беше обвинет за време на доделувањето на Златните Глобуси во неделата, кога на сцената го носеше беџот во чест на борбата против сексуалното ...

НОВИ ОБВИНУВАЊА: „Франко не тераше голи да снимаме оргии“

Женски магазин - 12.01.2018

Oткако три соработнички на Џејмс Франко го обвинија актерот дека сексуално ги вознемирувал, а тој ги отфрли обвинувањта, уште две жени изнесоа детали за незгодни искуства со филмачот. Актерките Violet Paley (23) и Sarah Tither-Kaplan (26) ...

Сара Титер Каплан: Снимавме сцена со оргија, Џејмс Франко ја тргна заштитата и продолжи по свое...

БркајРабота - 13.01.2018

Откако една актерка пред неколку месеци го обвинила својот познат колега, неколку колешки продолжуваат да откриваат шокантни детали за соработката со Џејмс Франко. Сара Титер Каплан тврди дека во текот на снимањето на секс сцена, Франко се однесувал ...

Џејмс Франко барал орален секс и оргии од актерките

Репортер - 12.01.2018

Oткако три соработнички на Џејмс Франко го обвинија актерот дека сексуално ги вознемирувал, а тој ги отфрли обвинувањта, уште две жени изнесоа детали за незгодни искуства со филмачот. Актерките Violet Paley (23) и Sarah Tither-Kaplan (26) ...