TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Удобни и женствени: Анџелина Џоли не ги соблече овие чевли неколку дена по ред

Женски магазин - 13.01.2018

Ако прашате некоја жена како треба да изгледаат идеалните високи потпетици, таа ќе одговори дека треба да бидат женски, секси и удобни. Анџелина Џоли последните денови не ги симна овие идеални високи потпетици.

(ФОТО) После разводот Ангелина Џоли љуби режисер од Камбоџа

Екран - 12.01.2018

Глумицата режисерот ПраЧај Луј го запознала преку познаници, а нему многу му се допаѓала страста на Ангелина за вистината за стравотиите во геноцидот во Камбоџа. Џоли рекла дека и било многу тешко после прекинувањето со Бред Пит… Оскаровката ...

(ФОТО) Посилнa oд кога било Анџелина Џоли блесна во блескава тоалета на филмските награди

Локално - 12.01.2018

Откако наградите “Златен глобус” минаа во знакот на црните облеки,кои ѕвездите ги беа избрале во знак на сочувство кон жртвите на сексуално насилство, повеќето личности присутни на „Изборот на критичарите„ беа прекриени светлите и шарени тонови.

Анџелина Џоли во врска со познатиот режисер!?

Таратур - 12.01.2018

Како што пренесуваат светските медиуми, Анџелина ја започнала романсата со режисерот Прач Лиј. Откако се разведе од Бред Пит, и него и неа ја спојуваа со разни луѓе. Меѓутоа, тие двајца официјално не потврдија дека започнале нова врска, а светските ...

Режисер од Камбоџа е новата љубов на Анџелина Џоли

Репортер - 12.01.2018

Светските медиуми на големо пишуваат за новото момче на Анџелина Џоли, камбоџискиот режисер и писател Прач Ли, со кого холивудската актерка во последно време можат да се забележат постојано дека се заедно.

Тешко повредена ќерката на Бред Пит и Анџелина Џоли

Канал5 - 12.01.2018

Биолошката ќерка на Анџелина Џоли и Бред Пит , 11 – годишната Шајло е тешко повредена. Девојчето е задржано во болница поради скршена клучна коска. Инцидентот се случил за време на зимскиот одмор на Анџелина Џоли со децата на езерото Тахо .

Анџелина Џоли во врска со режисер од Камбоџа?

Среќа.mk - 12.01.2018

Актерката го запознала ПраЧа Лиа преку познаник, а режисерот е фасциниран од страста на Анџелина кон вистината за стравичниот камбоџански геноцид. Оскаровката Анџелина (42) во последно време се повеќе се дружи со камбоџанскиот режисер и поет ПраЧа ...

Анџелина го замени Бред со овој маж

Пулс24 - 12.01.2018

Анџелина Џоли и Бред Пит повеќе од година дена веќе не се заедно, но спорд некои шпекулациии, изгледа дека Анџелина веќе си најде утеха . Имено секој тргнал по свој пат а како што се вели Џоли времето го поминува со еден поет и режисер.

Светот занеме: Анџелина го замени Бред со овој човек (Фото)

Exclusive.mk - 12.01.2018

Анџелина Џоли и Бред Пит веќе повеќе од една година не се заедно. Ставија крај на 10 годишната љубов, а како што веќе се шпекулира, Анџелина веќе има нова љубов. Имено, секој од нив тргна по свој пат, а Анџелина ужива со еден поет и режисер.

ФОТО: После разводот, Анџелина Џоли љуби режисер од Камбоџа?!

Курир - 13.01.2018

Актерката режисерот ПраЧај Луј го запознала преку познаници, а нему многу му се допаѓала страста на Ангелина за вистината за стравотиите во геноцидот во Камбоџа. Џоли рекла дека и било многу тешко после прекинувањето со Бред Пит… Оскаровката ...

Светот во шок: Анџелина го замени Бред со овој маж! Еве кое е новото момче на Џоли

Сител - 12.01.2018

Анџелина Џоли и Бред Пит повеќе од година дена веќе не се заедно, но спорд некои шпекулациии, изгледа дека Анџелина веќе си најде утеха . Имено секој тргнал по свој пат а како што се вели Џоли времето го поминува со еден поет и режисер.