TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Брижит Макрон ја воодушеви јавноста со оваа модна комбинација

Слободен Печат - 14.05.2021

Брижит и Емануел Макрон пред неколку дена беа домаќини на аргентинскиот претседател Алберто Фернандез и неговата сопруга Фабиола во Елисејската палата. За оваа пригода, Брижит ги носеше нејзините омилени високи потпетици, моделот „Eyeline“ направени ...

Во овој фустан и со вистинската фризура, и на 68 години изгледа како девојка: Модна десетка за Брижит Макрон!

Убавина и Здравје - 14.05.2021

Со фантастичниот фустан, првата дама на Франција ги обула своите омилени чевли на висока потпетица Брижит и Емануел Макрон во Елисејската палата ги угостиле претседателот на Аргентина Алберт Фернандез и неговата сопруга Фабиола.

Во овој фустан и со ваква фризура изгледа како девојка: Уште една модна 10-ка за Брижит Макрон

Press24 - 14.05.2021

Брижит и Емануел Макрон го угостија претседателот на Аргентина, Албертo Фернандез и неговата сопруга Фабиола, во Елисејската палата. Брижит за оваа прилика ги носела своите омилени високи потпетици – моделот „Eyeline“ од црна кожа на модната куќа ...

Во овој фустан и со ваква фризура изгледа како девојка: Уште една модна 10-ка за Брижит Макрон

Точка - 13.05.2021

Брижит и Емануел Макрон го угостија претседателот на Аргентина, Алберт Фернандез и неговата сопруга Фабиола, во Елисејската палата. Брижит за оваа прилика ги носела своите омилени високи потпетици – моделот „Eyeline“ од црна кожа на модната куќа ...