TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Во големо искушение: Знаци на хороскопот кои овие денови би можеле да ја прекинат врската

Попара - 28.11.2023

Влеговме во владеењето на Стрелец, знак кој претставува пријателство и сочувство, но носи наивност, буди натпреварувачко однесување и допир на ароганција, па четирите хороскопски знаци ќе бидат во големо искушение да прекинат врска, а некои всушност ...

Хороскопски знаци кои тешко се преболуваат по раскинувањето

Локално

Луѓето од овој хороскопски знак ќе бидат најсреќни во 2024 година

Мастило

Овие четири знаци се совршен „материјал“ за сопруг

Вечер Прес

Дали ќе стапите во брак во 2024: 5 хороскопски знаци со најдобри шанси за венчавка

Женски магазин

ДЕНЕС ВЕ САКААТ, А УТРЕ ВЕЌЕ ИМААТ НОВА ЉУБОВ – Овие жени според хороскопските знаци се најопасни – внимавајте!

Во Центар

Љубов во декември: Три хороскопски знаци ќе ги погоди стрелата на Купидон

Еспресо

Убавина и Здравје Lady Екран Lady Црнобело Локално Во Центар Женски магазин

Неделен хороскоп ( 27 ноември до 3 декември): Среќни средби за Биковите, добри вести за Лавовите, љубов за Вагите…

Еспресо - 28.11.2023

ОВЕН: ПРОБЛЕМИ НА РАБОТА Драг Овен, за жал оваа недела планетата Меркур ќе направи неповолен транзит за вашиот знак. Почнувајќи од петок може да наидете на уште некои пречки особено на вашиот професионален пат.

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ОД 27 НОЕМВРИ ДО 2 ДЕКЕМВРИ Близнаците во тајна романса, Рибите ги очекуваат кавги

+инфо

Полна месечина во Близнаци пристигнува на 27 ноември и ќе биде особено тешка за овие 4 знаци: Ќе им треба драстична промена

Убавина и Здравје

Го чувствувате ли веќе нејзиното влијание:Полната месечина во Близнаци носи ослободување од сите тешкотии што ви ги донесе 2023

Вечер Прес

Три знаци ќе бидат најпогодени од полната Месечина на 27 ноември

Скопје инфо

Три хороскопски знаци кои ќе имаат најмногу среќа оваа недела

Убавина и Здравје

Три знаци ги очекува огромна среќа во 2024 година

Скопје инфо - 26.11.2023

Ни останува уште еден месец до крајот на годината, а астролозите веќе ги започнаа своите предвидувања за новата година. Photo by Erik Brolin on Unsplash Овен Вие сте неверојатно способна личност, но 2024 година ќе ви донесе нова дефиниција за успех.

Хороскопски знаци на кои во вените им тече неверство

Трн - 27.11.2023

Тажна вистина е дека луѓето ги изневеруваат партнерите со кои се во врска или брак. Дополнително, секоја личност има своја дефиниција за неверство, па за некои флертувањето е доволно за да ја обвинат другата страна за прељуба, додека други го ...