TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за сабота, 14.05.2022: Искрените емоции секогаш имаат лековито дејство, задржете го вашето внимание на ...

Екран - 14.05.2022

Овен Љубов: Колку и да се однесувате мистериозно пред саканата личност, не успевате да го скриете своето основно расположение. Работа: Не дозволувајте некој да ги поттикне вашите ниски страсти или желба за деловно ривалство. Бидете реални.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 14 мај 2022 (сабота): Преубав викенд не очекува!

Убавина и Здравје - 13.05.2022

Овен Работа: Ве очекува нестабилна ситуација на ова поле денеска. Можно е да имате финансиски проблеми. Љубов: Можно е поранешната љубов да ви се врати во живот, некако нагло и неочкувано. Здравје: Проблеми со крвотокот.

Среќа: 5 знаци дека сте нашле сродна душа

4NEWS - 13.05.2022

Најголемиот проблем на секој човек е да најде доживотен партнер. Ако тоа навистина се случи, тогаш имате навистина среќа, а постојат неколку знаци кои укажуваат на тоа. Еве 5 знаци дека сте запознале сродна душа! Се чувствувате како да се познавате ...

Дневен хороскоп за 13. мај 2022 година

Канал5 - 13.05.2022

Дневен хороскоп за петок, 13. мај 2022 година. Бик 21.4- 20.5. Љубов Доколку сте се поврзале со личност од друго поднебје , денеска уште повеќе ќе се зближите. Ќе бидете задоволни. Кариера Со силата на духот и одличните идеи ќе го надвладеете ...

Дневен хороскоп за петок, 13.05.2022: Доколку ве оптоваруваат нови емотивни сомнежи, разговарајте искрено со саканата ...

Екран - 13.05.2022

Овен Љубов: Планирајте романтична забава за двајца. Љубовта е „мистериозен код“ кој позитивно влијае на вашето расположение и мотивација. Работа: Конфликтот во решавањето на деловните интереси создава дополнителна тензија во односите со ...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 13 мај 2022 (петок): Поволен ден за напредок!

Убавина и Здравје - 12.05.2022

ОВЕН Секогаш може да сметате на поддршка од соработниците. Поволен е ден за работа во вашиот колектив. Во љубовта сте многу шармантни и не ви е тешко да привлечете внимание од спротивниот пол кога нешто такво ќе посакате.

Дневен хороскоп за четврток, 12.05.2022: Стишете ги вашите афекти. Подобро е да побарате добар совет отколку да ...

Екран - 12.05.2022

Овен Љубов: Забележувате дека вашиот партнер има некои тајни планови, што дополнително влијае на вашата нервоза или емоционална несигурност. Работа: Важно е правилно да ги разберете вашите деловни обврски. Нема причина за брзање.