TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО: Водителката почна да меша на сцена- Сања Кужет ја загреа атмосферата во студиото и ги крена сите на нозе

Press24 - 14.01.2021

Атрактивната водителка на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ реши да ја зголеми температурата во студиото до максимум. Сања Кужет мешаше со колковите на песната „Африка“ и ја крена целата публика на нозе.

Сања Кужет со жежок танц го распамети жирито во „Ѕвездите на Гранд“ (видео)

Вистина.мк - 14.01.2021

Секоја сабота имаме прилика да го гледаме забавното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Освен кавгите на жирито и кандидатите кои се натпреваруваат во фокусот на вниманието знае да биде и згодната водителка Сања Кужет.

Згодната водителка го украде шоуто: Кога Сања почна да игра сите паднаа во транс (ВИДЕО)

Курир - 14.01.2021

Покрај жирито и кандидатите, во центарот на вниманието на „Ѕвездите на Гранд“ секогаш е и водителката Сања Кужет. За време на снимањето на најновата емисија, таа започна да игра на една песна, а по нејзиниот настап жирито падна во транс.

Две убавици: Водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања ја покажа сестра си

Женски магазин - 13.01.2021

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ ја покажа својата сестра Сања Кужет, е една од најубави водителки во поранешните ЈУ простори и и една од ретките што може да се пофали со многу успешна кариера во најгледаното музичко натпреварување „ Ѕ везд ите на ...

Сања Маринковиќ и Весна Дедиќ ставија крај на 20-годишното пријателство – Ова е причината за кавгата!

Убавина и Здравје - 13.01.2021

Водителките Сања Маринковиќ и Весна Дедиќ важеа за најдобри пријателки повеќе од две децении, а како што пишуваат српските медиуми тие ставиле крај на нивното долгогодишно пријателство. Не е позната причината поради која дошло до конфликт меѓу ...

Сања Кужет со жежок танц го „распамети“ жирито во „Ѕвездите на Гранд“

Убавина и Здравје - 14.01.2021

Секоја сабота имаме прилика да го гледаме забавното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Освен кавгите на жирито и кандидатите кои се натпреваруваат во фокусот на вниманието знае да биде и згодната водителка Сања Кужет.

Крај на пријателството долго 25 години: Сања Маринковиќ и Весна Дедиќ го прекинаа блискиот однос

ММС - 13.01.2021

Водителките Сања Маринковиќ и Весна Дедиќ го прекинаа пријателството подолго од две децении. Како што претпоставуваат српските медиуми, до заладување на нивните односи дошло поради една објава на Инстаграм.

Пукна две децениското пријателство меѓу водителките Сања Маринковиќ и Весна Дедиќ: „Таа одамна не е мој пријател“

Вистина.мк - 13.01.2021

Водителките Сања Маринковиќ и Весна Дедиќ важеа за најдобри пријателки повеќе од две децении, а како што пишуваат српските медиуми тие ставиле крај на нивното долгогодишно пријателство. Не е позната причината поради која дошло до конфликт меѓу ...