TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

7 милиони лајкови за минималното бикини на Џенифер Лопез

Хитпортал - 18.02.2020

Џенифер Лопез воодушевува со својот изглед. Телото на пејачката е модел и предизвик на милиони девојки и жени ширум светот. -Опуштена и со полни батерии, – напиша педесетгодишната Лопез во прилог на фотографијата која ја објави на Инстаграм, а на ...

Џенифер Лопез со фотографија во бикини ги остави фановите без здив (ФОТО)

Канал5 - 17.02.2020

Откако го воодушеви светот со својот настап на Супербоулот, 50-годишната Џенифер Лопез објави фотографија во бикини и ги остави фановите без здив. „Опуштени и наполнети батерии“, напиша пејачката покрај селфито пред огледало, за што собрала повеќе ...

Каква фотографија добивате од Џеј Ло, кога до неа пишува „релаксирана“ и „со наполнети батерии“

А1 On - 17.02.2020

Дека Џенифер Лопез на своите 50 години нема конкуренција и дека има совршена фигура беспотребно е да се говори. Секоја нова слика предизвикува воодушевување кај нејзините обожаватели. Овој пат Џеј Ло објави фотографија на која е во минијатурно бело ...

О Боже! Џенифер Лопез релаксирана и освежена… и разголена! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 17.02.2020

Не е тајна дека популарната Џенифер Лопез (50) отсекогаш се грижела за своето здравје и физичкиот изглед. Откога знае за себе, таа води активен живот, редовно вежба, здраво се храни, никогаш не пушела и не консумирала наркотици, избегнува алкохол… ...

(ФОТО) ЖЕШКА ЛАТИНА – Џенифер Лопез во бикини сите ги РАСПАМЕТИЛА – луѓето не веруваат како таа изгледа на 50. години!

Екран - 17.02.2020

Џенифер Лопез со своите 50. години од ден во ден се повеќе воодушевува, а овојпат сите ги оставила без зборови кога објавила фотографија во бикини. „Опуштена и наполнета батерија“, напишала пејачката во описот на фотографијата.

Џеј Ло изгледа одлично во бикини и на 50 години

Кајгана - 17.02.2020

Само со една фотографија од поп ѕвездата Џенифер Лопез, ќе зажалите што сте го пропуштиле утринскиот тренинг. 50-годишната ѕвезда ја полуде јавноста со фотографијата во која позира во минијатурно бело бикини и ја покажа убавата фигура.

(Фото) Џенифер Лопез секси во бикини и на 51 година

Репортер - 17.02.2020

Пејачката Џенифер Лопез пак го украде вниманието на социјалните мрежи, овојпат објавувајќи фотографии во бикини. Голем број од обожавателите кои ги има над 114 милиони и даваа пофални коментари за изгледот.

(ФОТО) Џенифер Лопез го воодушевува машкиот свет

iPortal - 17.02.2020

Џенифер Лин Лопез е позната американска актерка , поп пејачка и танчерка. Таа има 50 години, но годините ништо не и можат на нејзиното витко тело. Џеј Ло на својот Инстаграм профил објави фотографија на која е во секси бело бикини.

Фото: Џеј Ло во супер секси бикини

Канал5 - 17.02.2020

Светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез уште еднаш ги воодушеви своите фанови, сега со својот совршен излгед во супер секси бикини. Популарната Џеј Ло на својот Инстаграм објави селфи од кое „боли“ глава.

(Фото) Џенифер Лопез покажа дека е секс-бомба и на 50 години

еМагазин - 17.02.2020

Една од најпознатите поп-пејачки и актерки на денешницата, Џенифер Лопез ги почести своите фанови на социјалните мрежи со неколку фотографии кои покажуваат дека таа се уште изгледа секси иако има 50 години.

Пејачката воодушевила со фотографија во бикини: "Лудило, ќе морам да те блокирам"

Точка - 17.02.2020

По одличниот настап на "Superbowl", Џенифер Лопез ги воодушевила фановите со уште една фотографија од своето извајано тело во бикини. Таа на својот профил на Инстаграм профил споделила селфи од кое е совршено јасно дека, иако има 50 години, ...

Џенифер Лопез и на 50 години изгледа бомбастично во бикини (фото)

Вистина.мк - 17.02.2020

Џенифер Лопез на своите 50 години се повеќе воодушевува, а овој пат ги воодушеви фановите кога објави фотографија во бикини. Имено, пејачката на „Инстаграм“ објави фотографија на која е во бело бикини и во кое ги истакнува своите и зацврстени ...

ФОТО: Инстаграм се руши, Џеј Ло ги збудале мажите

Курир - 17.02.2020

Пејачката и актерка Џенифер Лопез ги израдува мажите ширум светот откако објави нова фотографија на Инстаграм. Џеј Ло, иако е во педесетите години, има одлична фигура на која може да и позавидат многу млади жени.

Убавината низ филтри: Ова е вистинското лице и тело на Бијонсе, Џенифер Лопез, Ким Кардашијан… (ФОТО)

Убавина и Здравје - 16.02.2020

Инстаграм-профилот Celeb Before After објави шокантни фотографии од познатите ѕвезди, кои се познати посвојот блескав тен, мазно лице, тенка половина, вита става… или не е се’ така како што изгледа на нивните инстаграм-профили, каде што ги ...

Џеј Ло никогаш посексапилна – длабок шлиц и уште подлабоко деколте...

Точка - 16.02.2020

Многумина се согласни дека латино дивата Џенифер Лопез е една од најубавите жени на светот. Таа неодамна била на некоја прослава за која видливо е дека многу се потрудила за својот целосен стајлинг – едноставно изгледа прекрасно и остава без здив.

Џеј Ло никогаш посексапилна – длабок шлиц и уште подлабоко деколте…

Пулс24 - 17.02.2020

Многумина се согласни дека латино дивата Џенифер Лопез е една од најубавите жени на светот. Таа неодамна била на некоја прослава за која видливо е дека многу се потрудила за својот целосен стајлинг – едноставно изгледа прекрасно и остава без здив.

Бело минијатурно бикини и мускули по цело тело: Полудеа мажите, но и жените по оваа фотка на Џеј Ло! (ФОТО)

Слободен Печат - 17.02.2020

Опуштена сум и ги наполнив батериите, напиша пејачката и актерка Џенифер Лопез (50) покрај фотографијата на која позира пред огледалото во минијатурниот костим за капење. По одличниот настап на „Superbowl”, Џенифер Лопез ги воодушеви фановите со ...

ФОТО: Џенифер Лопез никогаш попровокативна - длабок шлиц и големо деколте

Press24 - 17.02.2020

Многумина се согласни дека латино дивата Џенифер Лопез е една од најубавите жени на светот. Таа неодамна била на некоја прослава за која видливо е дека многу се потрудила за својот целосен стајлинг – едноставно изгледа прекрасно и остава без здив.