TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шинид О`Конор заврши во болница неколку дена откако почина нејзиниот 17- годишен син

Канал5 - 14.01.2022

Пејачката Шинид О'Конор е пренесена во болница само неколку дена по смртта на нејзиниот 17-годишен син Шејн. Во статус на Твитер, Шинид откри дека била во полиција и набрзо била пренесена во болница. "Решив да го следам син ми.

(ФОТО) НЕЈЗИНИОТ СИН СЕ САМОУБИ, А ТАА ЈА ИЗГУБИ ВОЛЈАТА ЗА ЖИВОТ: Шинејд О’Конор итно хоспиталиирана, а интервенирала ...

Еспресо - 14.01.2022

Познатата ирска пејачка Шинејд О’Конор неодамна го загуби својот 17 годинен син. Невиим Неста Али Шејн О’Конор беше пронајден мртов на 7 јануари, само неколку дена откако беше пријавено неговото исчезнување.

ФОТО | По смртта на синот, пејачката се обиде да се самоубие: Шинејд О’Конор сподели морничави пораки

Слободен Печат - 14.01.2022

Пејачката Шинед О’Конор неодамна го загуби синот Шејн, а сега е примена во болница бидејќи не можела да се справи со смртта на синот. Синот на пејачката имал само 17 години, а тој трагично си го одзел животот додека Шинејд целата вина ја преземала ...

(ФОТО) Шинејд О’Конор во болница поради смртта на синот: „Нема смисла да се живее без него“

Екран - 14.01.2022

Пејачката Шинејд О’Конор била пренесена во болница само неколку дена по смртта на нејзиниот 17-годишен син Шејн. Шинејд во својот статус на Твитер открила дека била во полиција и дека набрзо била пренесена во болница. „Решив да го следам син ми.

После смртта на синот се обидела да се убие? Пејачката Шинејд О’Конор се обвинува себеси за трагедијата

ММС - 14.01.2022

Пејачката Шинејд О’Конор неодамна го загуби својот син Шејн, а сега е примена во болница затоа што не можела да се избори со смртта на своето дете. Нејзиниот син имал само 17 години, а трагично си го одзел сам животот додека Шинејд ја преземала ...