TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Тешка сообраќајна несреќа вечерва во скопски Чаир, учествуваа неколку возила

ТВ21 - 20.10.2021

Карамбол вечерва во скопски Чаир кај паркот на булеварот Кристијан Тодоровски Карпош. Според првичните информации од репортерот на ТВ21 од терен, судрени се пет возила, а моментано сообраќајот е во прекин.

(ФОТО) НАЈНОВА ВЕСТ, карамбол вечерва во скопски Чаир

4NEWS - 20.10.2021

Неколку возила доцна вечерва се судрија во скопски Чаир, јавува репортер на 4NEWS.mk Карамболот е на булеварот Кристијан Тодоровски Карпош во близина на паркот. Заасега немаме информации за состојбата на возачите и останатите ...

Пет автомобили се судрија во Чаир

Фокус - 20.10.2021

Карамбол вечерва во скопски Чаир кај паркот на булеварот Кристијан Тодоровски Карпош. Според првичните информации од репортерот на ТВ21 од терен, се судриле пет возила, а моментално сообраќајот е во прекин.

Тешка сообраќајна несреќа вечерва во скопски Чаир

24Инфо - 20.10.2021

Карамбол вечерва во скопски Чаир кај паркот на булеварот Кристијан Тодоровски Карпош. Според првичните информации од репортерот на ТВ21 од терен, се судриле пет возила, а моментално сообраќајот е во прекин.