TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Животот на Ал Пачино побурен од кога и да е:Вест дека чека бебе, тест за татковство, и на крајот радикална одлука на ...

Вечер Прес - 03.06.2023

Претходните денови светот ја слушна веста дека познатиот актер Ал Пачино чека дете со својата 53 години помлада девојка и дека на 83 години ќе стане татко по четврти пат. Како што објавија медиумите, оваа вест го изненадила и актерот кој неодамна ...

Конечно се сети: Ал Пачино побарал да се направи тест, кој ќе потврди дека навистина ќе стане татко на 83 години

Женски магазин - 03.06.2023

Пред неколку дена светот беше во „шок“ од веста дека легендарниот актер Ал Пачино во 83-та година од животот повторно ќе стане татко! Имено, неговата девојка Нур Алфала (29) моментално е бремена во осмиот месец.

Де Ниро (79) за веста дека Ал Пачино (83) ќе стане татко: Малку е постар од мене (ВИДЕО)

Канал5 - 02.06.2023

Актерот Роберт Де Ниро на 79 годишна возраст доби дете, а неодамна беше објавено дека неговиот колега, 83-годишниот Ал Пачино чека ново бебе. Додека гостуваше во емисијата Today, Де Ниро зборуваше за татковството и ја коментираше веста дека Ал ...

По татковството на Пачино и де Ниро на стари години: Дали мажите имаат биолошки часовник?

Независен - 02.06.2023

Њујорк- Честитки за двајца водечки холивудски луѓе. Ал Пачино (83) пречекува ново бебе со 29-годишната девојка Нур Алфалах, додека 79-годишниот Роберт де Ниро штотуку го запозна светот со своето седмо дете, неговото прво со неколку децении помладата ...

(Видео) Роберт де Ниро му честита на Ал Пачино што очекува бебе на 83 години: Кои се во Клубот на стари татковци меѓу ...

Еспресо - 02.06.2023

Во неврзан разговор во емисијата „Тодеј“ со Хода Котб, актерот Роберт де Ниро ја изрази својата среќа за својот колега актер, Ал Пачино, кој чека дете со својата девојка Нур Алфалах на 83 годишна возраст.

Која е 29-годишната девојка која ги заведе Клинт Иствуд (93) и Мик Џегер (79)? Сега е бремена со Ал Пачино (ФОТО)

Во Центар - 02.06.2023

Таа за прв пат е фотографирана со Џегер во 2017 година на турнејата на Ролинг Стоунс, а изворот тогаш изјави дека тие уживаат во времето заедно. Холивудскиот актер Ал Пачино (83) ќе стане татко по четврти пат.

Докторите објаснуваат: Можат ли мажите да бидат плодни до крајот на животот и кои се последиците од зачнувањето на ...

Pedijatar.mk - 02.06.2023

Откако холивускиот актер Ал Пачино откри дека на 83 години по четврти пат ќе стане татко, јавноста се прашува дали воопшто постои граница за родителство кога станува збор за посилниот пол А мериканскиот актер Ал Пачино ќе стане татко на 83 години.

Ал Пачино побарал ТЕСТ ЗА ТАТКОСТВО, и него го обзема сомнеж дека направил дете!

Убавина и Здравје - 02.06.2023

Пред неколку дена, светот беше шокиран од веста дека легендарниот актер Ал Пачино на 83 години повторно ќе стане татко! Имено, неговата девојка Нур Алфала (29) моментално е во осмиот месец од бремена, но на почетокот дури и самиот Пачино се сомневал ...

Ал Пачино побарал од неговата 29 годишна девојка ДНК тест за да го потврди татковството

Репортер - 02.06.2023

Актерот Ал Пачино побарал од неговата 29 годишна девојка Нур Алфала, ДНК тест, за да го потврди татковството. Веста за бременоста ги шокираше сите, а сега извор близок до двајцата откри дека Пачино се сомнева дека тој е таткото, особено што Нур до ...

Ал Пачино (83) побарал неговата 54 години помлада бремена девојка да направи тест за татковство

Екран - 02.06.2023

83-годишниот холивудски актер Ал Пачино наводно се сомневал дека детето што го чека неговата девојка Нур Алфала (29) не е негово, па побарал да го потврди татковството со ДНК тест, пишува TMZ.

Ал Пачино побарал од 53 години помладата бремена девојка да направи тест за татковство

Пулс24 - 02.06.2023

Кога познатиот актер Ал Пачино дознал дека неговата 53 години помлада девојка Нур Алфалах е бремена, ја замолил да направи тест за татковство. Според извор близок до парот на Page Six, Ал Пачино не верувал дека детето е негово поради медицински ...

Ал Пачино „побарал ДНК тест“ откако дознал дека неговата девојка е бремена

Локално - 02.06.2023

Ал Пачино наводно побарал ДНК тест откако дознал дека неговата девојка е бремена, пишува „Unilad“. Пачино штотуку се приклучи на клубот на старите татковци, но според ТМЗ, тоа не било дел од планот на актерот од „Кум“.

Ал Пачино побарал неговата 54 години помлада девојка да направи тест за татковство

Вечер Прес - 02.06.2023

Осумдесет и тригодишниот холивудски актер Ал Пачино наводно се сомневал дека детето што го чека неговата девојка Нур Алфала (29) не е негово, па побарал да го потврди татковството со ДНК тест, пишува ТМЗ.

Не ѝ верува: Ал Пачино бара тест за татковство од 54 години помладата бремена девојка

Слободен Печат - 02.06.2023

Холивудскиот актер Ал Пачино (83) наводно се сомневал дека детето што го чека неговата девојка Нур Алфалах (29) не е негово, па побарал да го потврди татковството со ДНК тест , пишува ТМЗ.