TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фото: „Жешката“ Ирина Шајк без брус!!!

Канал5 - 12.02.2019

Оваа светска убавица не мора да биде облечена во раскошен фустан за да биде секси. Руската манекенка Ирина Шајк повторно го покажа својот сексапил на црвениот тепих. Убавата Ирина за разлика од другите дами кои се потрудиле да го предизвикаат ...

Руската убавица зрачи со сексапил во обично црно одело

Точка - 11.02.2019

На синоќешните британски филмски награди BAFTA во Лондон, глумецот Бредли Купер се појави во друштво на својата партнерка, манекенката Ирина Шајк. Додека за овие настани познатите дами обично се одлучуваат за балски фустани, Ирина одлучи да биде ...

Ирина и Бредли со лекција за мода: Згодните ѕвезди во црни костуми (ФОТО)

Курир - 11.02.2019

Ирина Шајк и Бредли Купер го разубавија црвениот тепих по повод доделувањето на наградите на Британската академија за филмски и телевизиски уметности. За церемонијата во „Ројал Алберт Хол“ во Лондон, славниот пар избра црни костуми.

Ирина Шајк: „Ќе носам мини-здолништа и покрај тоа што сум мајка!“

Убавина и Здравје - 10.02.2019

Популарната манекенка Ирина Шајк во 2017 година ја роди својата ќеркичка, но убавата манекенка неодамна истакна дека тоа што станала мајка не значи дека мора или треба да го смени својот стил на ...

Ирина и Бредли со лекција за мода: Згодните ѕвезди во црни костуми

Пулс24 - 11.02.2019

Ирина Шајк и Бредли Купер го разубавија црвениот тепих по повод доделувањето на наградите на Британската академија за филмски и телевизиски уметности. За церемонијата во „Ројал Алберт Хол“ во Лондон, славниот пар избра црни костуми.

Ирина Шајк и Бредли Купер во црни костуми на BAFTA 2019

ЗаЗабава - 11.02.2019

Ирина Шајк и Бредли Купер го разубавија црвениот тепих по повод доделувањето на наградите на Британската академија за филмски и телевизиски уметности. За церемонијата во „Ројал Алберт Хол“ во Лондон, славниот пар избра црни костуми.