TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Видео: Кошмар на небото снимен од патниците - на авионот во текот на летот почнаа да му отпаѓаат деловите

Press24 - 14.02.2018

Авион на американската компанија „United airlines" слета на безбедно во Хонолулу иако за време на летот почнале да му отпаѓаат делови од еден од двата мотора. Авио компанијата денеска соопшти деа пилотите успеале да го спуштат авионот на безбедно.

(Видео) Патник кој летал за Хаваи снимил како паѓаат делови од моторот на авионот

Макфакс - 14.02.2018

На социјалните мрежи неодамна се појави видео од авионот на компанијата „Јунајтед ерлајнс“, на која се гледаат како отпаѓаат делови од моторот на авионот додека истиот е во лет. Според информациите, авионот летал од Сан Франциско за Хонолулу, Хаваи, ...

Капакот на моторот од патничкиот авион на Јунајтед ерлајнс одлетал над Тихи Океан (ВИДЕО)

МКД - 14.02.2018

„Најстрашен лет во мојот живот", вели една патничка откако дел од авионот одлета во воздух. Летот на Јунајтед ерлајнс бил приморан на итно слетување откако неговиот мотор почнал да се распаѓа над Тихи Океан.

Слетување вредно за аплауз: Капакот на моторот се откачи среде лет

Кајгана - 14.02.2018

Патиците на летот од Калифорнија за Хаваи на „Јунајтед ерлајнс“ со громогласен аплауз го поздравија најстрашното слетување во нивните животи откако пилотите им соопштија дека ќе слетаат вонредно поради проблем со моторот.

Се плашите од летање со авион? Тогаш ова видео не е за вас (видео)

Канал5 - 14.02.2018

Моторот на авионот на летот од Сан Франциско до Хонолулу почнал да се распаѓа на висина од десет илјади метри! Сликите и снимките го преплавија Твитер откако патниците живи и здрави слетаа на аеродромот во Хонолулу.

(Видео) Патник кој летал за Хаваи снимил како паѓаат делови од моторот на авионот

Вечер - 14.02.2018

На социјалните мрежи неодамна се појави видео од авионот на компанијата „Јунајтед ерлајнс“, на која се гледаат како отпаѓаат делови од моторот на авионот додека истиот е во лет. Според информациите, авионот летал од Сан Франциско за Хонолулу, Хаваи, ...

ВИДЕО: Патник снимил како паѓаат делови од моторот на авионот

А1 On - 14.02.2018

На социјалните мрежи неодамна се појави видео од авионот на компанијата „Јунајтед ерлајнс“, на која се гледаат како отпаѓаат делови од моторот на авионот додека истиот е во лет. Според информациите, авионот летал од Сан Франциско за Хонолулу, Хаваи, ...

Патник кој летал за Хаваи снимил како паѓаат делови од моторот на авионот

Sky - 14.02.2018

На социјалните мрежи неодамна се појави видео од авион на компанијата „Јунајтед ерлајнс“ на кое се гледа како паѓаат делови од моторот на авионот додека истиот е во лет. Според информациите, авионот летал од Сан Франциско за Хонолулу, Хаваи, а оваа ...

Бизарно: Во лет снимал како отпаѓаат делови од авионскиот мотор (видео)

Таратур - 15.02.2018

Едно видео од авион на компанијата „Јунајтед ерлајнс“, кое неодамна предизвика огромно внимание на социјалните мрежи, прикажува бизарни кадри на кои отпаѓаат делови од моторот на авионот додека истиот е во лет.