TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(фото) КОСТАДИНОВ ПО ИЗЈАВАТА ЗА ОНА НА „П“: Заев одлучен до крај против мафијата!

Денешен - 13.08.2019

Портпаролот и пратеник на СДСМ, Костадин Костадинов, вечерва е краток и концизен по изјавата на премиерот Зоран Заев за она на „П“: – Заев одлучен, до крај против мафијата. Секој кој што се огрешил пред законите, ќе одговара!- објави Костадинов пред ...

Костадинов: Заев одлучен, до крај против мафијата

Centar - 13.08.2019

Фејсбук статус на Костадин Костадинов, портпарол на СДСМ: Заев одлучен, до крај против мафијата. Секој кој што се огрешил пред законите, ќе одговара ...

Кои се криминалци а кој се бори против нив (ВИДЕО+ФОТО)

Expres - 13.08.2019

Според портпаролот на СДСМ Костадин Костадинов шефот на новото владино тело за борба против криминалот и корупцијата Оливер Спасовски на јавноста треба да и ги објасни своите контакти со засега првоосомничениот во Рекет Боки 13 кои се јавно ...

Костадинов: После сево ова, јасно им е и на малите деца зошто ДПМНЕ го кочи законот за јавно обвинителство во ...

Centar - 13.08.2019

Фејсбук статус на портпаролот на СДСМ, Костадин Костадинов: После сево ова, јасно им е и на малите деца зошто ДПМНЕ го кочи законот за јавно обвинителство во собранието. Купување време и очајнички обиди за спас на криминалците.

Костадинов: Заев одлучен, до крај против мафијата

24Инфо - 13.08.2019

Костадинов: Заев одлучен, до крај против мафијата Заев одлучен, до крај против мафијата. Секој кој што се огрешил пред законите, ќе одговара ...

Костадинов: После сево ова, јасно им е и на малите деца зошто ДПМНЕ го кочи законот за јавно обвинителство во ...

iPortal - 13.08.2019

После сево ова, јасно им е и на малите деца зошто ДПМНЕ го кочи законот за јавно обвинителство во собранието. Купување време и очајнички обиди за спас на криминалците. Ова е добра причина, колегите пратеници од дпмне да се охрабрат и да се оградат ...