TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

На тригодишно девојче од Србија му растат три различни вида коса

365 - 11.06.2024

Софија од Лесковац, Србија, има три години и „три вида“ коса. Ако се гледа од напред – нејзината коса е кафена и права, во профил од едната страна девојчето има големи кафеави локни, а на другата страна на лицето, покрај кафените прамени, ќе видите ...

(Фото) Ријана покажа како навистина изгледа нејзината коса: Многу ќе се изненадите!

Еспресо - 10.06.2024

Американската пејачка Ријана ја покажа вистинската коса. За ова пишува Дејли Мејл. Мајката на две деца била забележана како се шета сама во Њујорк. Актерката се појави во сив топ под кој се гледаше темен градник, а комбинацијата ја надополни со ...

Ги изненади сите: Ријана во издание во кое досега не сме ја виделе

Попара - 10.06.2024

Познатата пејачка, актерка и претприемач дефинитивно е меѓу оние кои не се плашат да експериментираат кога се во прашање модните стилови и фризури. Тешко е да се сетите на сите нијанси и фризури кои до сега ги има испробано убавата Рири.

Чуден феномен: На девојче од Лесковац ѝ расте три вида на коса, лекарите збунети

Хаштаг - 10.06.2024

Малата Софија од Лесковац има фризура со која привлекува внимание. Некаде и е исправена, некаде има големи свилени локни, а во некои делови - мали локни. Софија има три години и три типа коса.

[ФОТО] Папараци ја снимија Ријана во Њујорк со сосема нов имиџ: Досега не сме ја виделе во вакво издание

Точка - 10.06.2024

Ријана во последните неколку недели експериментира со нови фризури. Поп-ѕвездата деновиве беше фотографирана во Њујорк, повторно со нов имиџ. Откако во март драстично ја скрати косата и ја промени бојата, пејачката сега ја обликува на различни ...

Папараците ја снимија Ријана во Њујорк, се пофали со новата фризура (ФОТО)

Канал5 - 10.06.2024

Ријана последните неколку недели експериментира со фризури. Поп ѕвездата деновиве беше фотографирана во Њујорк, повторно со нов имиџ. Откако во март драстично ја скрати косата и ја обои руса, пејачката сега ја обликува на различни начини.

Папараци ја снимија Ријана во Њујорк, таа ја покажа новата фризура

Макфакс - 10.06.2024

Ријана во последните неколку недели експериментира со фризури. Поп ѕвездата деновиве беше фотографирана во Њујорк, повторно со нов имиџ. Откако во март драстично ја скрати косата и ја обои руса, пејачката сега ја обликува на различни начини.

Папараци ја снимија Ријана во Њујорк, таа ја покажа новата фризура

Репортер - 10.06.2024

Ријана во последните неколку недели експериментира со фризури. Поп ѕвездата деновиве беше фотографирана во Њујорк, повторно со нов имиџ. Откако во март драстично ја скрати косата и ја обои руса, пејачката сега ја обликува на различни начини.

Папараци ја снимија Ријана во Њујорк, таа ја покажа новата фризура

Опсервер - 10.06.2024

Ријана во последните неколку недели експериментира со фризури. Поп ѕвездата деновиве беше фотографирана во Њујорк, повторно со нов имиџ. Откако во март драстично ја скрати косата и ја обои руса, пејачката сега ја обликува на различни начини.

Папараци ја снимија Ријана во Њујорк, ја покажа новата фризура

Локално - 10.06.2024

Ријана во последните неколку недели експериментира со фризури. Поп-ѕвездата деновиве беше фотографирана во Њујорк, повторно со нов имиџ. Откако во март драстично ја скрати косата и ја обои, пејачката сега ја обликува на различни начини.

📷 ЛУЃЕТО СЕ ШОКИРАНИ Ријана уловена во Њујорк, покажа како навистина изгледа нејзината коса

+инфо - 10.06.2024

Музичката ѕвезда Ријана во последните неколку недели експериментира со фризурите. Пејачката деновиве беше фотографирана во Њујорк, повторно со нов имиџ. Музичката ѕвезда Ријана во последните неколку недели експериментира со фризурите.

Зошто Ријана ја скрати косата и го промени својот имиџ? (видео)

Хитпортал - 11.06.2024

Ријана во последните неколку недели експериментира со нови фризури. Поп-ѕвездата беше фотографирана во Њујорк со нов имиџ. Откако во март драстично ја скрати косата и ја промени бојата, пејачката сега ја обликува на различни начини.

(Фото) Ријана покажа како навистина изгледа нејзината коса: Многу ќе се изненадите!

Убавина и Здравје - 11.06.2024

Американската пејачка Ријана ја покажа вистинската коса. За ова пишува Дејли Мејл. Мајката на две деца била забележана како се шета сама во Њујорк. Актерката се појави во сив топ под кој се гледаше темен градник, а комбинацијата ја надополни со ...

Девојче од Србија има три различни вида коса

Бриф - 11.06.2024

Софија од Лесковац, Србија, има три години и „три вида“ коса. Ако се гледа од напред – нејзината коса е кафена и права, во профил од едната страна девојчето има големи кафеави локни, а на другата страна на лицето, покрај кафените прамени, ќе видите ...

РЕДОК ФЕНОМЕН КАЈ ТРИГОДИШНО ДЕТЕ На девојче од Србија му растат три вида коса

+инфо - 11.06.2024

Од напред – нејзината коса е кафена и права, во профил од едната страна девојчето има големи кафеави локни, а на другата страна на лицето ќе видите ситни, или како што некои ги нарекуваат – „афро“ кадрици.

На девојче од Србија му растат три различни видови коса

Република - 11.06.2024

Малата Софија од Лесковац има три години и „три вида“ коса на главата. Ако се гледа од напред – нејзината коса е кафена и права, во профил од едната страна девојчето има големи кафеави локни, а на другата страна на лицето, покрај кафените прамени, ...

Девојче од Србија има три различни вида коса

ММС - 11.06.2024

Софија од Лесковац, Србија, има три години и „три вида“ коса. Ако се гледа од напред – нејзината коса е кафена и права, во профил од едната страна девојчето има големи кафеави локни, а на другата страна на лицето, покрај кафените прамени, ќе видите ...

Девојче од Србија има три различни вида коса

MakPress - 12.06.2024

Софија од Лесковац, Србија, има три години и „три вида“ коса. Ако се гледа од напред - нејзината коса е кафена и права, во профил од едната страна девојчето има големи кафеави локни, а на другата страна на лицето, покрај кафените прамени, ќе видите ...