TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Рики Мартин објави фотографии од неговиот 5-месечен син: Бебето во куќата!

Локално - 08.04.2020

Пејачот Рики Мартин и неговиот сопруг Џван Јусеф добија уште едно бебе минатиот октомври. 48-годишната sвезда сега објави фотографии на 5-месечниот син Рен како си игра со ќебе. „Ова е Рен Мартин-Јусеф. Бебето во куќата, напиша гордиот татко.

(Фото) Рики Мартин сподели фотографии од 6-месечниот син

Репортер - 08.04.2020

Рики Мартин (48) и неговиот сопруг Џуан споделија фотографии од 6-месечниот син син Рен. „Бебето на куќата“ – пишува популарниот латино музичар, за фотографијата од синот. Рики Марин стана татко на близнаци со помош на сурогат-мајка во 2008 година.