TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Запознајте ги Galaxy Buds Pro: Епски звук во секое време

Smartportal - 15.01.2021

Совршен квалитет на звукот, интелигентна функција за поништување на бучавата и унапредена поврзаност во беспрекорен дизајн Скопје, 15. јануари 2021. – Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung го потврди новиот тренд со мобилни без полначи и слушалки

Телефони.мк - 15.01.2021

Samsung вчера ја претстави новата генерација на телефони од Galaxy S серијата со три топ модели. Она што не е вклучено е полначот во пакувањето. Трендот го започна Apple со новиот iPhone. Samsung сака да го „намали притисокот врз корисниците поради ...

Запознајте ги Galaxy Buds Pro: Епски звук во секое време

Фактор - 15.01.2021

Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd. најави лансирање на новите безжични слушалки Galaxy Buds Pro, најнапредните слушалки што ги произведе досега, а се одликуваат со извонреден звук, врвен квалитет на повик, интелигентно решение за активно ...

Запознајте ги Galaxy Buds Pro: Епски звук во секое време

Опсервер - 15.01.2021

Совршен квалитет на звукот, интелигентна функција за поништување на бучавата и унапредена поврзаност во беспрекорен дизајн Скопје, 15. јануари 2021. – Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd.

Запознајте ги Galaxy Buds Pro: Епски звук во секое време

Хаштаг - 15.01.2021

Совршен квалитет на звукот, интелигентна функција за поништување на бучавата и унапредена поврзаност во беспрекорен дизајн Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd. најави лансирање на новите безжични слушалки Galaxy Buds Pro, најнапредните слушалки ...

Запознајте ги Galaxy Buds Pro: Епски звук во секое време

Екипа - 15.01.2021

Совршен квалитет на звукот, интелигентна функција за поништување на бучавата и унапредена поврзаност во беспрекорен дизајн Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd. најави лансирање на новите безжични слушалки Galaxy Buds Pro, најнапредните слушалки ...

Samsung ги претстави Galaxy Buds Pro: Епски звук во секое време (ВИДЕО)

USB - 15.01.2021

Совршен квалитет на звукот, интелигентна функција за поништување на бучавата и унапредена поврзаност во беспрекорен дизајн Компанијата Samsung најави лансирање на новите безжични слушалки Galaxy Buds Pro, најнапредните слушалки што ги произведе ...

Запознајте ги Galaxy Buds Pro: Епски звук во секое време

Телефони.мк - 15.01.2021

Samsung Electronics Co., Ltd. најави лансирање на новите безжични слушалки Galaxy Buds Pro, најнапредните слушалки што ги произведе досега, а се одликуваат со извонреден звук, врвен квалитет на повик, интелигентно решение за активно поништување на ...

Galaxy Buds Pro е првиот производ претставен на денешниот Unpacked настан на Samsung

Smartportal - 14.01.2021

Најновите безжични слушалки од Samsung доаѓаат со активно придушување на вревата и подобрен квалитетот на звукот Официјално започна Samsung Unpacked настанот на кој од компанијата треба да ја претстават наредната Galaxy S генерација, односно Galaxy ...

Samsung Galaxy Buds Pro носат филмски звук во 2021

Телефони.мк - 14.01.2021

Samsung Mobile на првиот голем Unpacked настан за 2021 година тргна со промоција на новите безжични премиум слушалки Galaxy Buds Pro кои нудат филмски квалитет на звукот што значи дека со нив ќе може уживате во филмови и серии со врвна репродукција ...