TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Маж во бесвест лежел среде автопат на излез од Скопје

Макфакс - 12.09.2019

Машко лице во бесвест вчера лежело на автопатот Скопје – Куманово, под надвозникот кај Маџари, соопшти полицијата во дневниот билтен. Како што е посочено, лицето лежело на коловозната лента за излез од Скопје, а на местото не биле пронајдени траги ...

Маж во бесознание пронајден под надвозник на автопатот Скопје-Куманово

еМагазин - 12.09.2019

На 11.09.2019 во 05.58 часот во СВР Скопје било пријавено дека на автопатот Скопје – Куманово, под надвозникот „Маџари“, на коловозната лента за излез од Скопје, лежело машко лице во бессознание, информира МВР.

Маж во бесознание лежел на автопатот Скопје – Куманово

Република - 12.09.2019

Маж во безсознание лежел покрај автопатот Скопје – Куманово, па откако го забележале лицето било пренесено на Клиника каде е утврден неговио идентитет. – соопштуваат од МВР. На местото не биле пронајдени траги од насилство.

Маж во бесвест лежел среде автопат на излез од Скопје

24Инфо - 12.09.2019

Машко лице во бесвест вчера лежело на автопатот Скопје – Куманово, под надвозникот кај Маџари, соопшти полицијата во дневниот билтен. Како што е посочено, лицето лежело на коловозната лента за излез од Скопје, а на местото не биле пронајдени траги ...

Маж итно пренесен на Клиника- во бессознание лежел на коловозната лента

Press24 - 12.09.2019

Маж во безсознание лежел покрај автопатот Скопје- Куманово, па откако го забележале лицето било пренесено на Клиника каде е утврден неговио идентитет. -Вчера во 05.58 часот во СВР Скопје било пријавено дека на автопатот Скопје - Куманово, под ...

Маж во бесвест лежеше среде автопат на излез од Скопје

Centar - 12.09.2019

Машко лице во бесвест вчера лежело на автопатот Скопје – Куманово, под надвозникот кај Маџари, соопшти полицијата во дневниот билтен. Како што е посочено, лицето лежело на коловозната лента за излез од Скопје, а на местото не биле пронајдени траги ...

Маж итно пренесен на Клиника- во бессознание лежел на коловозната лента

Курир - 12.09.2019

Маж во безсознание лежел покрај автопатот Скопје- Куманово, па откако го забележале лицето било пренесено на Клиника каде е утврден неговио идентитет. -Вчера во 05.58 часот во СВР Скопје било пријавено дека на автопатот Скопје – Куманово, под ...

Маж во бессозание лежел крај автопатот кон Куманово, итно пренесен на Клиника

Денешен - 12.09.2019

Маж во бессознание лежел покрај автопатот Скопје- Куманово, па откако го забележале лицето било пренесено на Клиника каде е утврден неговио идентитет. -Вчера во 05.58 часот во СВР Скопје било пријавено дека на автопатот Скопје – Куманово, под ...

Маж итно пренесен на Клиника- во бессознание лежел на коловозната лента

Сител - 12.09.2019

Маж во безсознание лежел покрај автопатот Скопје- Куманово, па откако го забележале лицето било пренесено на Клиника каде е утврден неговио идентитет. -Вчера во 05.58 часот во СВР Скопје било пријавено дека на автопатот Скопје – Куманово, под ...

Маж итно пренесен на Клиника- во бессознание лежел на коловозната лента

4NEWS - 12.09.2019

Маж во безсознание лежел покрај автопатот Скопје- Куманово, па откако го забележале лицето било пренесено на Клиника каде е утврден неговио идентитет. -Вчера во 05.58 часот во СВР Скопје било пријавено дека на автопатот Скопје – Куманово, под ...

Маж во бессознание најден на автопатот Скопје – Куманово

Опсервер - 12.09.2019

На 11.09.2019 во 05.58 часот во СВР Скопје било пријавено дека на автопатот Скопје – Куманово, под надвозникот „Маџари“, на коловозната лента за излез од Скопје, лежело машко лице во бессознание.