TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

10 миди фустани од H&M за пролет 2019

МакМода - 15.03.2019

Миди фустаните се добредојдени секоја пролет, а овојпат ни носат старински женствен шмек. Одлично може да се носат за „кежуал“излегувања, но подеднакво се совршени за деловна атмосфера. Меѓу понудата од пролетната колекција на H&M има и свечени ...

Два модели на фустани кои ќе ги носиме оваа пролет! (ФОТО)

Среќа.mk - 13.03.2019

Едниот фустан е романтичен совршен за состанок со момчето, а другиот е кул и може да се носи и на работа – оваа пролетна сезона ќе бидете заљубени во овие два модели на фустани! Знаеме дека одвај ги дочекавте првите зраци на сонцето за да ги ...

Практична и женствена: Здолништето во кое сите ќе се заљубат оваа пролет!

Точка - 13.03.2019

Практична, женствена, а одлична за деловни комбинации и вечерни излегувања. Накратко - здолниште за секоја пролетна прилика! Пролетта доаѓа и крајно време е да ја освежиме нашата гардероба.

(ФОТО) Тексас јакните ќе бидат задолжително парче оваа пролет

Женски магазин - 13.03.2019

Тексас јакните и оваа сезона ќе бидат „ИН“. Дали со фармерки и маичка или пак фармерки и карирана кошула, тексасните јакни се вистински избор за оваа ...