TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Урологот Марковиќ: Има зошто мажите сакаат секс повеќе од жените

Република - 26.11.2022

Андрологот и уролог д-р Александар Милошевиќ неодамна го даде своето мислење зошто мажите сакаат секс повеќе од жените, што е особено интересно за понежниот пол. , вели урологот. Тој смета дека технологијата е во голема мера виновна за оваа ...

Го зголемуваат пен*сот, а кога ќе слушнат што треба да прават после - шок: Хирург откри сè за процедурата

Фактор - 25.11.2022

Хирург кој отвори клиника за зголемување на пенис и открива сè за процедурата Зголемувањето на пенисот добива се‘ поголемо значење. Бизарни третмани како зрачењето на гениталниот орган со инфрацрвена светлина и филери во „мажественоста“ стануваат сè ...

Убавината не е клучна: Особини кои мажите ги прават најдобри љубовници

Точка - 25.11.2022

Едно истражување открило особини кај мажите кои се неопходни за жените да ги квалификуваат како добри љубовници. А, меѓу нив не е убавината. Смисла за хумор Жените обожаваат духовити мажи, оние кои по напорен ден ќе им изнудат насмевка на лицето.

Истражувањето потврди: Жените со овие карактеристики им се најпривлечни на мажите

Вистина.мк - 25.11.2022

Иако вкусот и приоритетите на луѓето се навистина различни, во љубовта постојат неколку универзални карактеристики што секој маж сака да ги препознае кај неговата понежна половина. Мажите не сакаат наметливи жени – Мажите почитуваат жени што имаат ...

Последното истражување потврди: ЖЕНИТЕ СО ОВИЕ КАРАКТЕРИСТИКИ ИМ СЕ НАЈПРИВЛЕЧНИ НА МАЖИТЕ

Попара - 24.11.2022

Иако вкусот и приоритетите на луѓето се навистина различни, во љубовта постојат неколку универзални карактеристики што секој маж сака да ги препознае кај неговата понежна ...