TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Со автомобил удрил во петгодишно дете и побегнал

Макфакс - 14.02.2020

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако вчера во него удрил автомобил на ул.„Јаким Стојковски“ во Пробиштип. Како што соопшти МВР, возачот, по инцидентот, го напуштил местото. Повреденото дете било пренесено во Здравствен дом – Пробиштип ...

Прегазил петгодишно дете па избегал

24Инфо - 14.02.2020

На 13.02.2020 во 15.45 часот на ул.„Јаким Стојковски“ во Пробиштип, патничко возило „пежо“, со непознати регистарски ознаки, удрило во петгодишно девојче од Пробиштип, по што го напуштило местото.

Прегазено петгодишно девојче во Пробиштип - возачот на автомобилот избегал од местото на настанот

Press24 - 14.02.2020

Петгодишно девојче од Пробиштип се здобило со повреди откако во него удрило автомобил. -Вчера во 15:45 часот на ул.„Јаким Стојковски“ во Пробиштип, патничко возило „пежо“, со непознати регистарски ознаки, удрило во петгодишно девојче од Пробиштип, ...

Прегазено дете во Пробиштип – со пежо удрил во девојчето и побегнал

Centar - 14.02.2020

На 13.02.2020 во 15.45 часот на ул.„Јаким Стојковски“ во Пробиштип, патничко возило „пежо“, со непознати регистарски ознаки, удрило во петгодишно девојче од Пробиштип, по што го напуштило местото.

Прегазено дете во Пробиштип – со пежо удрил во девојчето и побегнал

Курир - 14.02.2020

На 13.02.2020 во 15.45 часот на ул.„Јаким Стојковски“ во Пробиштип, патничко возило „пежо“, со непознати регистарски ознаки, удрило во петгодишно девојче од Пробиштип, по што го напуштило местото.

Прегазил петгодишно дете па избегал

Локално - 14.02.2020

На 13.02.2020 во 15.45 часот на ул.„Јаким Стојковски“ во Пробиштип, патничко возило „пежо“, со непознати регистарски ознаки, удрило во петгодишно девојче од Пробиштип, по што го напуштило местото.

Со возилото удрил во петгодишно девојче од Пробиштип, а потоа избегал

ТВ21 - 14.02.2020

Вчера во 15.45 часот на ул.„Јаким Стојковски“ во Пробиштип, патничко возило „пежо“, со непознати регистарски ознаки, удрило во петгодишно девојче од Пробиштип, по што го напуштило местото.

Прегазил петгодишно дете, па избегал

Република - 14.02.2020

На 13.02.2020 во 15.45 часот на ул.„Јаким Стојковски“ во Пробиштип, патничко возило „пежо“, со непознати регистарски ознаки, удрило во петгодишно девојче од Пробиштип, по што го напуштило местото.

Со автомобил прегазил девојченце и побегнал

Нетпрес - 14.02.2020

Засега неидентификуван возач со своето возило во четвртокот прегазил петгодишно девојченце, по што побегнал од местото на несреќата, соопшти во петокот Министерството за внатрешни работи. На 13.02.2020 во 15.45 часот на улицата „Јаким Стојковски“ во ...

Возач прегазил петгодишно девојче во Пробиштип и избегал

Фокус - 14.02.2020

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо“, со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.

Возач удрил во петгодишно девојче во Пробиштип и побегнал

Слободен Печат - 14.02.2020

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо”, со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.

Возач удрил во петгодишно девојче во Пробиштип по што го напуштил местото

Сител - 14.02.2020

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо“, со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.

Возач удрил во петгодишно девојче во Пробиштип по што го напуштил местото

Вечер - 14.02.2020

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо”, со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.

Возач удрил во петгодишно девојче во Пробиштип по што го напуштил местото

А1 On - 14.02.2020

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо“, со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.

Возач побегнал откако удрил во петгодишно девојче

еМагазин - 14.02.2020

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо“, со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.

Возач удрил во петгодишно девојче во Пробиштип по што го напуштил местото

Канал5 - 14.02.2020

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо", со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.

Возач удрил во петгодишно девојче во Пробиштип

iPortal - 14.02.2020

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо“, со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.

Возач удрил во петгодишно девојче во Пробиштип по што го напуштил местото

Опсервер - 14.02.2020

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо“, со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.

Возач удрил во петгодишно девојче

МКД - 14.02.2020

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо", со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.

Возач удрил во петгодишно девојче, па избегал

+инфо - 14.02.2020

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо“, со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.

Возач удрил во петгодишно девојче во Пробиштип па избегал

MakPress - 14.02.2020

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо“, со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.