TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тешка несреќа во Македонија: Изгубил контрола и се забил во дрво

Press24 - 13.01.2018

Во текот на вчерашниот ден се случиле многу несреќи на македонските патишта, а една од нив се случила во 17 часот и 15 минути, во близина на крстосницата кај селото Амзабегово, светиниколско. 28-годишниот Б.В.

Изгубил контрола над возилото и директно се забил во дрво

Локално - 13.01.2018

Вчера околу 17.15 часот во близина на крстосницата кај селото Амзабегово, светиниколско се случила тешка сообраќајна несреќа. Од полицијата информираа дека 28-годишниот Б.В. од истото село, управувајќи патничко моторно возило “форд фокус“ со штипски ...

Изгубил контрола и се забил во дрво - Тешка несреќа во Македонија

Сител - 13.01.2018

Во текот на вчерашниот ден се случиле многу несреќи на македонските патишта, а една од нив се случила во 17 часот и 15 минути, во близина на крстосницата кај селото Амзабегово, светиниколско. 28-годишниот Б.В.

Форд фокус излета од патот и удри во дрво: Полицијата објави детали за тешката сообраќајка во Македонија

Sky - 13.01.2018

На 12.01.2018 година во 17,15 часот во близина на крстосницата кај с. Амзабегово, светиниколско, се случила сообраќајна несреќа во која Б.В. (28) од истото село, управувајќи патничко моторно возило “форд фокус“ со штипски регистарски таблички, ...

Тешка сообраќајна несреќа во Свети Николе

Фактор - 13.01.2018

Вчера околу 17.15 часот во близина на крстосницата кај селото Амзабегово, Светиниколско се случила тешка сообраќајна несреќа. Од полицијата информираа дека 28-годишниот Б.В. од истото село, управувајќи патничко моторно возило “форд фокус“ со штипски ...

Тешка сообраќајна несреќа во Свети Николе

Република - 13.01.2018

Вчера околу 17.15 часот во близина на крстосницата кај селото Амзабегово, Светиниколско се случила тешка сообраќајна несреќа. Од полицијата информираа дека 28-годишниот Б.В. од истото село, управувајќи патничко моторно возило “форд фокус“ со штипски ...