TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Уапсен познат српски пејач поради кокаин

ММС - 16.09.2020

Вечерва в о Белград беше уапсен Гаги Ѓогани, некогашен пејач на групата „Фанки Џи“, поради дрога. Поред српските медиуми, кај него биле пронајдени две кисички кокаин. -Јас сум во шок. Се слушнавме пред два дена.

Дрогата му пресуди: Уапсен Гаги Ѓогани

Фактор - 16.09.2020

По шпекулациите, вистината исплива на виделина. Во Белград, поради дрога е уапсен Гаги Ѓогани (Газмен Џогај), некогашен пејач на групата „Фанки Џи“.Кај него биле пронајдени две кисички кокаин. -Јас сум во шок. Се слушнавме пред два дена.

Денсерот Гаги Џогани (Газмен Џогај) уапсен во Белград, полицијата кај него открила кокаин

Вечер Прес - 16.09.2020

Вистинското име му е Газмен Џогај , но тоа не е толку битно, тој направил естрадна кариера со уметничко име Гаги Џогани во Белград на српската естрада. Tој вечерва е и уапсен во Белград, јавуваат балканските медиуми, бидејќи полицијата открила дека ...

Уапсен Гаги Џогани: Ја тепал сопругата, а сега ќе заврши во затвор поради кокаин

Локално - 16.09.2020

Газмен Џогај, односно Гаги Џогани, танчер и поранешен учесник во реалното шоу „Задруга“, е уапсен вечерва во Белград, бидејќи со себе имал две кесички кокаин, дознаваат српските медиуми. Поранешниот музичар, а во последно време и ријалити ѕвезда, ...

Уапсен е Гаги Џогани, причината ги шокираше сите!

Курир - 16.09.2020

Гаги Џогани е уапсен во Србија. Пејачот, танчер и учесник во „Задруга“ никогаш не криел за најтешкиот период во животот кога беше зависник од дрога. Но, по долго лечење, тој со години не се врати на најлошата зависност.

ЏОЛЕ ЏОГАНИ СЕ ОГЛАСИЛ ПОСЛЕ АПСЕЊЕТО НА ГАГИ “Шокиран сум, невозможно е ...

Вечер - 16.09.2020

Гаги Џогани вечерва е уапсен поради две кесички кокаин кој ги имал кај себе, а неговиот брат, Џоле Џогани, рекол што мисли... - Шокиран сум, немам ништо да кажам. Се слушнавме пред два дена.

Уапсен Гаги Џогани: ФАТЕН СО КОКАИН!

Вечер - 16.09.2020

Денсерот Гаги Џогани наводно вечерва е уапсен во Белград, пишува српски Блиц. Како што наведува весникот, тој е уапсен зашто кај себе имал недозволени супстанци. Како што пишува Блиц, наводно кај него се најдени две ќесички кокаин.

УАПСЕН ГАГИ ЏОГАНИ! Денсерот кај себе имал ДВЕ КОСЕЧКИ КОКАИН! ШОК

Вечер - 16.09.2020

Познато е дека и порано Џогани конзумирал недозволени супстанци. Денцер и некогашен учесник во “Задруга“, Гаги Џокани, уапсен е вечерва во Белград. Гаги, спрема сознанијата пред половина час е уапсен бидејќи во себе имал недозволени супстанци.

Уапсен пејачот Гаги Џогани, ја тепаше сопругата Анабела, а сега ке заврши во затвор поради кокaин

24Инфо - 16.09.2020

Вечерва во Белград беше уапсен Гаги Ѓогани, некогашен пејач на групата „Фанки Џи“, поради дрога. Поред српските медиуми, кај него биле пронајдени две кисички кокаин. -Јас сум во шок. Се слушнавме пред два дена.

Уапсен Гаги Џогани поради дрога

+инфо - 17.09.2020

Газмен Џогај, односно Гаги Џогани, танчaр и поранешен учесник во реалното шоу „Задруга“, е уапсен синоќа во Белград, бидејќи со себе имал две ќесички кокаин, дознаваат српските медиуми. Поранешниот музичар, а во последно време и ријалити ѕвезда, ...