TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Карлеуша во Париз: Си размени комплименти со позната порно ѕвезда

Канал5 - 04.03.2024

Поп дивата Јелена Карлеуша беше ѕвезда на модната недела во Париз. Таа заедно со контроверзната ѕвезда на филмовите за возрасни, Миа Калифа, продефилира на пистата за познатиот бренд „Windowsen“, објави Телеграф.

Георгина реши на Јелена Карлеуша да ѝ ја открие најголемата тајна на Кристијано Роналдо (Видео)

Спортманија - 03.03.2024

Георгина Родригес беше една од главните фаци на модниот викенд во Париз, каде носеше лунсузни модели на модниот бренд „Vetements“. Покрај Георгина на модната писта беше и Јелена Карлеуша, а токму овие две во еден момент се најдоа во центарот на ...

Дали Џорџина ѝ ја откри најголемата тајна на Јелена Карлеуша за Роналдо?

Во Центар - 03.03.2024

Српската пејачка Јелена Карлеуша и сопругата на познатиот фудбалер Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, на модната недела се спријателиле во Париз, а се ,,заследиле” и на социјалната мрежа Инстаграм.

🎥 ГЕОРГИНА Ѝ ОТКРИ ТАЈНА НА КАРЛЕУША Само ЈК ја знае вистината за Роналдо

+инфо - 03.03.2024

Српската поп ѕвезда Јелена Карлеуша деновиве се појави на ревијата на брендот „Vetements“ во Париз заедно со девојката на фудбалерот Кристијано Роналдо. Тие заедно ја носеа модната ревија на модната недела во париз,.

Георгина и кажа на Карлеуша уште колку ќе игра Роналдо 🎥

Спортски - 03.03.2024

Партнерката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез беше дел од модната недела во Париз, а камерите ја уловија во еден разговор со Јелена Карлеуша која знае како е да се биде покрај фудбалер бидејќи подолг период помина заедно со Душко Тошиќ.

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо - 03.03.2024

Социјалните мрежи не престануваат да зборуваат за Јелена Карлеуша која со Георгина Родригез се појави на ревијата на брендот „Vetements“ во Париз, а девојката на Кристијано Роналдо ја заследи српската пејачка на Инстаграм.

[ВИДЕО] Разговорот на Јелена Карлеуша и Георгина Родригез ја потресе планетата! Дали девојката на Роналдо ја открила ...

Точка - 03.03.2024

Јелена Карлеуша и Георгина Родригез се запознале на модната недела во Париз, а нивниот разговор го потресол фудбалскиот свет. Странските медиуми „брујат“ за тоа дека Георгина на „српската дива“ всушност и открила кога Кристијано Роналдо ќе ја заврши ...

📽️Георгина ѝ открила на Карлеуша кога Роналдо ќе се пензионира?

Локално - 03.03.2024

Српската пејачка, Јелена Карлеуша и девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез се запознале на модната недела во Париз, а за нивниот разговор се уште се зборува низ фудбалскиот свет.

ВИДЕО ОД РАЗГОВОРОТ НА ЏОРЏИНА И ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША: Дали девојката на Роналдо откри ГОЛЕМАТА ТАЈНА ?

Во Центар - 03.03.2024

Јелена Карлеуша и Џорџина Родригез се запознале на модната недела во Париз, а нивниот разговор го потресе фудбалскиот свет. Странските медиуми брмчат за тоа дека Џорџина штотуку и открила на „српската дива“ кога Кристијано Роналдо ќе ја заврши ...

На модната недела во Париз, Карлеуша прошета парчиња по кои ќе лудува светот: Поп дивата рамо до рамо со познати фаци ...

Женски магазин - 02.03.2024

Ги облече најновите колекции на познати брендови Суперѕвездата Јелена Карлеуша е главна тема на домашните и меѓународните медиуми, откако се прошета на две ревии на модната недела во Париз.

Георгина направи фустан од дресот на Роналдо и прошета по модната писта (ФОТО)

Канал5 - 02.03.2024

Георгина Родригез, партнерката на португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо, привлече големо внимание на Модната недела во Париз поради изборот на облека во која прошета по пистата. Оваа шпанска убавица вчера вечер беше на модната писта, на ревијата ...

Јелена Карлеуша парадираше на модната писта во Париз, со сопругата на Роналдо, а за дизајнерот на Мадона

А1 On - 02.03.2024

Јелена Карлеуша се најде рамо до рамо со светските топ модели и Георгина Родригез, на модната писта во Париз. На 45 години, се проби и на модната писта на познат бренд. Таа како вистинска манекенка парадираше на ревијата на модниот бренд Vetements, ...

ФОТО+ВИДЕО | Во друштво на најпознатите модели: Јелена Карлеуша продефилира на Модната недела во Париз

Слободен Печат - 02.03.2024

Српската пејачка Јелена Карлеуша (45) синоќа беше дел од ревијата на швајцарската модна куќа „Ветемон“ во рамки на Модната недела во Париз. Карлеуша претстави парчиња од нивната колекција есен/зима 2024 – сива маица и широки црвени панталони.

Георгина Родригез ја заследи Јелена Карлеуша на Инстаграм

Еспресо - 02.03.2024

Откако Јелена Карлеуша се појави на ревијата на Vetements во Париз покрај Георгина Родригез, девојката на Кристијано Роналдо ја заследи српската пејачка на Инстаграм. На социјалните мрежи се шират фотографии на кои двете се дружат и позираат заедно.

Карлеуша прошета по пистата на модната недела во Париз, нејзиниот изглед остава без здив!

Убавина и Здравје - 02.03.2024

Регионалната ѕвезда Јелена Карлеуша чекореше по пистата со многу светски ѕвезди на познатата ревија на Париската модна недела. Брендот Vetements , креиран од Гурам Гвасалија , еден од браќата кои стојат зад брендот Баленсијага , се врати на модната ...

(Видео) Карлеуша го освои Париз, рамо до рамо со најплатените модели: ЈК во друштво на Џорџина Родригез

Еспресо - 02.03.2024

Јелена Карлеуша уште еднаш докажа дека ѝ нема рамен кога се во прашање модниот вкус и стил. Јелена долго време ја препознаваат светските ѕвезди и брендови, а уште еднаш покажа колку е почитувана во градот на модата.

Јелена Карлеуша ѕвезда на модна ревија во Париз, друштво ѝ правеше Џорџина Родригез (видео)

Црнобело - 02.03.2024

Јелена Карлеуша овој пат во Париз не беше само да ги гледа модните ревии, туку и да биде манекенка на некои од нив. Српската ѕвезда Јелена Карлеуша беше меѓу ѕвездите на една од ревиите што се одржуваат на Модната недела во Париз.

ГОРИ ПАРИЗ: Карлеуша во друштво на Георгина Родригез, пејачката се прошета на модна писта и заработи вртоглава сума на ...

Курир - 02.03.2024

Јелена Карлеуша уште еднаш докажа дека ѝ нема рамен кога се во прашање модниот вкус и стил. Јелена долго време ја препознаваат светските ѕвезди и брендови, а уште еднаш покажа колку е почитувана во градот на модата.

Kaрлеуша ја освои Париската модна недела: Рамо до рамо со светски имиња, сопругата на Роналдо и е пријателка/ФОТО/ВИДЕО

Вечер Прес - 03.03.2024

Суперѕвездата Јелена Карлеуша е главна тема на регионалните и меѓународните медиуми, откако дефилираше на две ревии на модната недела во Париз. Брендовите „Vetements“ и „Windowsen“ ја ангажираа ЈК да ги носи нивните модели, а нејзиниот стајлинг го ...

(ВИДЕО) Јелена Карлеуша продефилира на Модната недела во Париз

Бриф - 03.03.2024

Српската пејачка Јелена Карлеуша (45) синоќа беше дел од ревијата на швајцарската модна куќа „Ветемон“ во рамки на Модната недела во Париз. Карлеуша претстави парчиња од нивната колекција есен/зима 2024 – сива маица и широки црвени панталони.

ВИДЕО ОД РАЗГОВОРОТ НА ЏОРЏИНА И ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША: Дали девојката на Роналдо откри ГОЛЕМАТА ТАЈНА ?

Пулс24 - 03.03.2024

Јелена Карлеуша и Џорџина Родригез се запознале на модната недела во Париз, а нивниот разговор го потресе фудбалскиот свет. Странските медиуми брмчат за тоа дека Џорџина штотуку и открила на „српската дива“ кога Кристијано Роналдо ќе ја заврши ...

ВИДЕО | Јелена Карлеуша откри кога Кристијано Роналдо ќе оди во пензија

Слободен Печат - 03.03.2024

Овие неколку дена на социјалните мрежи постојано се зборува за Јелена Карлеуша која со Георгина Родригез учествуваше на ревијата на брендот „Ветемон“ во рамки на Модната недела во Париз , а девојката на Кристијано Роналдо ја заследи српската пејачка ...

КАРЛЕУША МУ ОТКРИ НА СВЕТОТ КОГА РОНАЛДО ЌЕ СЕ ПЕНЗИОНИРА: Георгина се кае поради тоа што не виде дека камерите ја ...

Курир - 03.03.2024

Социјалните мрежи не престануваат да зборуваат за Јелена Карлеуша која со Георгина Родригез се појави на ревијата на брендот „Vetements“ во Париз, а девојката на Кристијано Роналдо ја заследи српската пејачка на Инстаграм.

Дали Џорџина ѝ ја откри најголемата тајна на Јелена Карлеуша за Роналдо?

Пулс24 - 04.03.2024

Српската пејачка Јелена Карлеуша и сопругата на познатиот фудбалер Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, на модната недела се спријателиле во Париз, а се ,,заследиле” и на социјалната мрежа Инстаграм.И двете прошетаа на ревијата на Vetements, а зад ...

Георгина ѝ открила на Карлеуша кога Роналдо ќе се пензионира?

Убавина и Здравје - 04.03.2024

Пејачката, Јелена Карлеуша и девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез се запознале на модната недела во Париз, а за нивниот разговор се уште се зборува низ фудбалскиот свет. Странските медиуми јавуваат дека Родригез токму на Карлеуша ѝ ...

Карлеуша рамо до рамо со Џорџина на Роналдо на модна ревија во Париз (видео)

Вистина.мк - 04.03.2024

Јелена Карлеуша уште еднаш докажа дека ѝ нема рамен кога се во прашање модниот вкус и стил. Јелена долго време ја препознаваат светските ѕвезди и брендови, а уште еднаш покажа колку е почитувана во градот на модата.