TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Хорор во Куманово, силувано девојче од пријател на мајката

Слободен Печат - 21.11.2020

Во петокот во 20.00 часот во СВР Куманово, 35-годишна жителка на Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од страна на Б.Н. од Куманово. Напаѓачот бил познаник од претходно на мајката на девојчето која ја алармираше ...

Oбљуба на малолетно девојче во Куманово

ММС - 21.11.2020

Триесет и петгодишна жителка на Куманово вчера во СВР Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од Б.Н. од Куманово, со кого од претходно се познавала. Полицијата презема мерки за расчистување на ...

Кумановец силувал малолетничка

Макфакс - 21.11.2020

Кумановец силувал малолетничка, а случајот во полицијата го пријавила мајката на девојчето, информираат од полицијата. „Вчера во 20 часот, 35-годишна жителка на Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од Б.Н.

Кумановец извршил обљуба врз малолетно девојче

Кумановски м. - 21.11.2020

Кумановец извршил обљуба врз малолетно девојче, а случајот во полиција го пријавила мајката на детето. – На 20.11.2020 во 20.00 часот во СВР Куманово, 35-годишна жителка на Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба ...

Кумановец силувал малолетно девојче

Сител - 21.11.2020

На 20.11.2020 во 20.00 часот во СВР Куманово, 35-годишна жителка на Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од Б.Н. од Куманово, со кого од претходно се познавала.

Кумановец силувал малолетно девојче

Република - 21.11.2020

На 20.11.2020 во 20.00 часот во СВР Куманово, 35-годишна жителка на Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од Б.Н. од Куманово, со кого од претходно се познавала. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Кумановец силувал малолетно девојче

4NEWS - 21.11.2020

На 20.11.2020 во 20.00 часот во СВР Куманово, 35-годишна жителка на Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од Б.Н. од Куманово, со кого од претходно се познавала.

Човек кого го познавала извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка - еве што пријавила 35 годишна кумановчанка

Фактор - 21.11.2020

Кумановчанка пријавила во тамошната полиција дека човек кого претходно го познавала, извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка. „На 20.11.2020 во 20.00 часот во СВР Куманово, 35-годишна жителка на Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ...

Кумановец силувал малолетничка

Опсервер - 21.11.2020

Кумановец силувал малолетничка, а случајот во полицијата го пријавила мајката на девојчето, информираат од полицијата. „Вчера во 20 часот, 35-годишна жителка на Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од Б.Н.

Кумановец силувал малолетничка

Вечер - 21.11.2020

Кумановец силувал малолетничка, а случајот во полицијата го пријавила мајката на девојчето, информираат од полицијата. „Вчера во 20 часот, 35-годишна жителка на Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од Б.Н.

Кумановец силувал малолетничка

А1 On - 21.11.2020

Кумановец силувал малолетничка, а случајот во полицијата го пријавила мајката на девојчето, информираат од полицијата. „Вчера во 20 часот, 35-годишна жителка на Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од Б.Н.

Кумановец обљубил малолетно девојче

Kumanovo News - 21.11.2020

Кумановец обљубил малолетничка, а случајот во полиција го пријавила мајката на девојчето. - На 20.11.2020 во 20.00 часот во СВР Куманово, 35-годишна жителка на Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од Б.Н.

Кумановец силувал малолетничка

iPortal - 21.11.2020

Кумановец силувал малолетничка, а случајот во полицијата го пријавила мајката на девојчето, информираат од полицијата. „Вчера во 20 часот, 35-годишна жителка на Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од Б.Н.

Кумановец силувал малолетно девојче

Нетпрес - 21.11.2020

На 20.11.2020 во 20.00 часот во СВР Куманово, 35-годишна жителка на Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од Б.Н. од Куманово, со кого од претходно се познавала.