TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Каролина покажа со што располага!

Убавина и Здравје - 11.10.2018

Каролина Гочева е вистински феномен кога е физичкиот изглед во прашање Македонската музичка ѕвезда Каролина Гочева е вистински феномен кога е физичкиот изглед во прашање. Нејзе годините не само што ништо не и можат, туку со секоја нова, таа изгледа ...

ФОТО: Каролина повторно блесна - пејачката ги покажа долгите нозе

Press24 - 11.10.2018

Македонската пејачка Каролина Гочева изгледа подобро од било ога. Каролина на својот Инстаграм профил објави фотографии од нјзината најнова есенска фотосесија, со која повторно воодушеви. Многумина би але се за да изгледаат вака.

Каролина блеска и кога есента царува: Многумина би дале и повеќе од „две лири“ за да изгледаат вака (ФОТО)

Вистина.мк - 11.10.2018

Македонската музичка ѕвезда Каролина Гочева е вистински феномен кога е физичкиот изглед во прашање. Нејзе годините не само што ништо не и можат, туку со секоја нова, таа изгледа се поубаво, поотмено, пограциозно, поприродно… И тогаш кога не е ...

(Фото) Каролина е секси и на Козјак

Репортер - 11.10.2018

Поп-ѕвездата Каролина Гочева сними нова есенска фотосесија, повторно како заштитно лице за еден познат италијански бренд. Под мотото „За сите смели жени и девојки“, поп-ѕвездата се фотографираше на Козјак.

Каролина Гочева во есенска комбинација од Pinko

Црнобело - 10.10.2018

Каролина Гочева повторно насмеана пред камерата на Лилика Стрезоска и Елена Фиданска во вториот дел од фотосесијата за Pinko. Овој пат таа заблеска во зелен џемепер меѓу природата и пејсажите на Козјак.

Каролина блеска и кога есента царува: Многумина би дале и повеќе од „две лири“ за да изгледаат вака

Скопје24 - 11.10.2018

Кога е во прашање музиката таа е неприкосновеното македонско девојче кое ги воодушевува сите возрасни генерации. Веќе знаете, станува збор за дамата која повеќето милуваат да ја наречат и македонската поп принцеза – Каролина Гочева.

Каролина Гочева во есенска комбинација од Pinko

Stylist - 12.10.2018

Овој пат таа заблеска во зелен џемепер меѓу природата и пејсажите на Козјак. Италијанскиот бренд кој е смел и необичен ја облече Каролина за оваа фотосесија во лежерен и удобен џемпер кој е одличен за исполнување на дневните обврски, но и за ноќните ...