TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Девојката на милијардерот му ги праќала нивните разголени фотографии и жешките пораки на братот, кој ги продавал

Нетпрес - 26.01.2020

Сојузните обвинители од Менхетен имаат докази дека братот на девојката на милијардерот Џеф Безос ги продавал нивните интимни порака на таблоидот Nation’s Enquirer, пренесува Wall Street ...

Девојката на милијадерот ги испратила нивните голи фотографии на својот брат, а тој ги продал

Макфакс - 25.01.2020

Сојузните обвинителе во Менхетен имаат докази дека братот на девојката на милијардерот Џеф Безос, нивните заеднички интимни пораки ги продал на таблоидот „Нешнал Енквајар“, пишува „Вол стрит Џурнал“.

Девојката на Џеф Безос му ги праќала нивните разголени фотографии и жешките пораки на братот , кој ги продавал

Канал5 - 25.01.2020

Сојузните обвинители од Менхетен имаат докази дека братот на девојката на милијардерот Џеф Безос ги продавал нивните интимни порака на таблоидот Nation's Enquirer, пренесува Wall Street Journal.

Како саудискиот принц го хакирал најбогатиот човек на светот

Н.Македонија - 25.01.2020

Врз основа на форензичка анализа на мобилниот телефон на Џеф Безос, експертите се речиси сигурни дека најбогатиот човек во светот бил хакиран од Саудиска Арабија по наредба на престолонаследникот Мохамед бин Салман.

Девојката на милијадерот ги испратила нивните голи фотографии на својот брат, а тој ги продал

MTM - 25.01.2020

Сојузните обвинителе во Менхетен имаат докази дека братот на девојката на милијардерот Џеф Безос, нивните заеднички интимни пораки ги продал на таблоидот „Нешнал Енквајар“, пишува „Вол стрит Џурнал“.

(ФОТО) НАИВЕН МИЛИЈАРДЕР: „Девојката на, Џеф Безос, нивните голи слики и жешки пораки му ги испраќала на братот“ – ТОЈ ...

Екран - 26.01.2020

Сојузните обвинителите од Менхетен имаат докази дека братот на девојката на милијардер Jеф Безос на таблоидот Nation’s Enquirer, ги продал нивните интимни пораки,пишува Wall Street Journal.