TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Емили Ратајковски провоцира со чипкаста долна облека (ФОТО)

Канал5 - 15.03.2019

Атрактивната манекенка Емили Ратајковски објави фотографии на кои позира во чипкаста долна облека. Американската манекенка ја промовираше на себе новата колекција на долна облека ,,Инамората” ,која самата ја дизајнира.

Емили Ратајковски им возвратила на хејтерите кои ја навредувале нејзината пријателка

Точка - 15.03.2019

Дури и додека ужива на годишен одмор, Емили Ратајковски е приморана да се носи со негативните коментари кои овој пат не биле упатени кон неа, туку кон нејзината пријателка. Манекенката објавила црно-бела фотографија со својата пријателка Кејтлин ...

„Зошто ѝ го направи ова на другарка ти?“ - Емили Ратајковски мета на онлјан критики

Црнобело - 14.03.2019

Многумина ја сметаат за најубавата жена на светот, но ја осудија поради потегот со кој ја понижи другарка си. Емили Ратајковски има повеќе од 22 милиони следбеници на Инстаграм и за многу мажи таа е најубавата жена на светот.