TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фото: Хајди се сонча во топлес

Канал5 - 06.08.2022

Германскиот супермодел Хајди Клум неодамна на социјалните мрежи објави фотографија од својот гол сопруг, музичарот Том Каулич а сега на своите следбеници им ги покажа сите свои „атрибути“.

Хајди Клум никогаш не била пожешка

Во Центар - 05.08.2022

Хајди Клум е позната по својот беспрекорен изглед кој не престанува да воодушевува.Во 2019 година се омажи за 16 години помладиот сопруг, има четири деца и е исклучително активна на социјалните мрежи каде не престанува да провоцира со своите ...