TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

📷 ЛЕПА БРЕНА УЖИВА НА ЈАХТА ВО ТУРЦИЈА Пејачката наздравува со шампањ со помладата колешка

+инфо - 17.06.2024

Музичката ѕвезда Лепа Брена со првите зраци на сонцето заплови на својата јахта и направи мала пауза пред сезоната на летните настапи. Музичката ѕвезда Лепа Брена со првите зраци на сонцето заплови на својата јахта и направи мала пауза пред сезоната ...

(Фото) Помладиот син на Лепа Брена ја покажа новата девојка: Виктор е вљубен во убавата водителка

Еспресо - 17.06.2024

Виктор на социјалните мрежи ја објави првата фотографија со својата девојка Софија Спасојевиќ, водител на емисијата „Мој ден, Блиц ден“ на телевизија „Блиц“. Тие двајца позираа прегрнати, со насмевка на лицето.

Фото: Лепа Брена во познато друштво ужива на јахта

Канал5 - 16.06.2024

Балканската музичка ѕвезда Лепа Брена е „уловена“ како ужива на својата скапоцена јахта. Се појавија фотографии од јахтата на Лепа Брена, еве со кого музичката ѕвезда пие шампањ. Ниту трага од сопругот Боба и децата Стефан, Виктор и Филип.

Лепа Брена проговори за веста дека се соочува со опасна болест: Ова е целата вистина

Женски магазин - 16.06.2024

Сега е позната здравствената состојба на Лепа Брена Легендарната Брена максимално го чуваше својот приватен живот подалеку од очите на јавноста, но сепак има работи за кои отсекогаш зборувала.

Синот на Брена ја покажа новата девојка: Јавноста добро ја познава

Мастило - 17.06.2024

Синот на музичката ѕвезда Лепа Брена и бизнисменот Слободан Боба Живојиновиќ, Виктор Живојиновиќ, денеска на сите им ја покажа својата нова девојка. Станува збор за Софија Спасојевиќ, водителка на телевизија „Блиц“.

(Фото) Брена и Емина уживаат заедно во турскиот гламур: Јахта, шапањ, насмевки, море…

Еспресо - 16.06.2024

Музичката ѕвезда Лепа Брена со првите сончеви зраци заплови на својата јахта правејќи мала пауза пред почетокот на летната сезона на настапи. Познато е дека Брена го обожава морето и ја користи секоја прилика да се сонча и да плива.