TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ГЛУМИЦАТА ПРИЗНАЛА – „Во момент станав малечка и безначајна“: Ангелина Џоли пропаѓа поради Бред Пит!

Екран - 18.10.2020

Поранешната холивудска двојка Бред Пит и Анџгелина Џоли се уште се борат околу старателството над нивните шест деца, а како одминува времето, ситуацијата станува сè понапната. И, иако многумина можеа да помислат дека ова судење ќе заврши наскоро, ...

Новата девојка на Бред Пит има 41-годишен сопруг, еве како изгледа (фото)

Фактор - 17.10.2020

Сопругот на новата девојка на Бред Пит, Никол Потуралски, конечно беше виден и фотографиран, откако беше откриена врската на холивудската ѕвезда со атрактивната манекенка. Облечен лежерно во зелена ленена кошула, сини фармерки и бели патики, ...

Поради Никол, Бред Пит би можел да го изгуби спорот со Анџелина Џоли, за старателството над неговите деца

Репортер - 17.10.2020

Глумецот Бред Пит е бесен на новата девојка, германскиот модел Никол Потуралски, пишуваат страските медиуми. Како што пренесува National Enquirer, тој мисли дека поради неа, тој може да го изгуби спорот со Анџелина Џоли за старателството над нивните ...