TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Славната манекенка пропадна во земја од срам – момчето имаше незгода (ФОТО)

Канал5 - 15.04.2019

Познатата манекенка Алесандра Амбросио пропадна од срам на фестивалот Коачела во Калифорнија , додека нејзиното момче не забележува што направил. Меѓу огромниот број познати кои викендов пристигнаа во местото Индио на музичкиот фестивал Коачела беше ...

Момчето на Алесандра Амбросио се "помочало" во гаќи на Коачела

Точка - 15.04.2019

Американските медиуми пишуваат дека не станува збор за истурен пијалак, туку дека дизајнерот Николо се помочал во гаќи. Кога налетале фоторепортери, на Алесандра и било непријатно па го покривала лицето..

Момчето на славната манекенка уринираше во гаќи- манекенката се фати за глава откако папараците го фотографираа ...

Курир - 15.04.2019

Момчето на манекенката Алесандра Амбросио извршил уринирање во гаќи додека бил на еден познат фестивал во друштво на својата девојка. Посилната половина на Алесандра, Николо Оди е фотографиран по напуштањето на една забава, а штом ги здогледал ...

Ја посрамоти пред сите: Момчето на Алесандра Амбросио се помоча во гаќи (ФОТО)

1tv - 15.04.2019

Ангелот на „Victoria’s Secret“ Алесандра Амбросио доживеа непријатна ситуација поради нејзиното момче. Николо Оди се помоча во гаќи додека со моделот беа дел од познатиот фестивал „Coachella“.

Алесандра Амбросио го прослави 38. роденден во долна облека

Локално - 15.04.2019

На 11 април, бразилскиот супермодел Алесандра Амбросио го прослави специјалниот ден – 38-годишнината од нејзиното раѓање. Овој ден, според нејзиниот профил на Instagram, почнал со изненадување од пријателите и семејството, вклучувајќи ги и нејзините ...

Момчето на Алесандра Амбросио се помоча во гаќи среде концерт ФОТО

+инфо - 16.04.2019

На панталоните на Николо се наоѓала голема влажна дамка во подрачјето на препоните, а тој очигледно не бил свесен за тоа. Американските медиуми пишуваат дека не станува збор за истурен пијалак, туку дека дизајнерот Николо се помочал во гаќи.

Алесандра Амросио од срам пропаѓа во земја – Дечко и уринирал во гаќи на забава

Убавина и Здравје - 15.04.2019

Момчето на манекенката Алесандра Амбросио уринирал во гаќи додека бил на еден познат фестивал во друштво на својата девојка. Посилната половина на Алесандра, Николо Оди е фотографиран по напуштањето на една забава, а штом ги здогледал папараците ...