TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ким Кардашијан го врати најомразениот тренд од почетокот на милениумот: Изгледаш евтино! (ФОТО)

Слободен Печат - 17.10.2020

Последната објава на Ким Кардашијан на Инстаграм потврди дека страшниот тренд од почетокот на милениумот се враќа на големата врата. Имено, старлетата објави фотографија на која позира во тесен црн фустан без заден дел, а во преден план ги стави ...

(18+): Ким Кардашијан во црвена танга - некои велат дека е вулгарна, на други им предизвикува воздишки

Точка - 17.10.2020

Ким Кардашијан (39) ја 'запали' социјалната мрежа Инстаграм на која го истакнала своето извајано тело во тесна тоалета со отворен грб, под која 'ѕиркала' само црвена танга. Таа гаќичките ги поткренала до колковите, па затоа било лесно да се ...

(ФОТО) Кардашијан ги покажала тангите, фановите згрозени: „Изгледаш ефтино!“

Екран - 17.10.2020

Последната објава на Ким Кардашијан на Инстаграм потврди дека страшниот тренд од почетокот на милениумот се враќа на голема врата. Имено, старлетата објави фотографија на која позира во тесен црн фустан со отворен грб, а во преден план ги ставила ...

(Фото) Ким Кардашијан совршено згодна и секси

Репортер - 17.10.2020

Најпознатата старлета на светот Ким Кардашијан објави нови фотографии на „Инстаграм“, во сив фустан, под кој носеше црвена танга. Фановите и коментираа дека досега немала објавено ваква безобразна слика и дека е совршено згодна и секси.

(ФОТО) Сузана Гавазова се појави во „ала Ким Кардашијанс“ стил

iPortal - 16.10.2020

Македонската фолк-пејачка Сузана Гавазова важи за една од најзгодните жени на македонската естрада. Според фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи, може да се забележи дека пејачката редовно тренира и се грижи за својата фигура.

ФОТО: Гавазова во секси издание рано наутро - тесен црн фустан и фризура во стилот на Ким Кардашијан

Press24 - 16.10.2020

Македонската фолк-пејачка Сузана Гавазова важи за една од најзгодните жени воопшто на македонската естрада. Според фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи, може да се забележи дека пејачката редовно тренира и се грижи за својата фигура.

Клои Кардашјан не се грижи за реакциите во врска со филтрираните селфиња

Макфакс - 16.10.2020

Клои Кардашјан во четвртокот на својата страница на „Инстаграм“ објави неколку нови пинап-фотографии, каде што позира во црно-бел комплет од сопствената компанија „Гуд Американ“. 36-годишната сирена го привлече вниманието на своите фанови кога во ...