TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џастин Бибер и Хејли Болдвин ја потврдија свршувачката преку социјалните мрежи

Кајгана - 11.07.2018

Веста за свршувачката помеѓу популарниот пејач Џастин Бибер и манекенката Хејли Болдвин, набргу доби и потврда од самиот пар, кои тоа го објавија на социјалните мрежи. Таткото на Хејли за свршувачката напиша на Twitter, но набргу го избриша постот.

Џастин Бибер се вери, а еве како го прифати тоа Селена Гомез

Точка - 11.07.2018

Сигурно на никој не му е сеедно кога ќе слушне дека поранешната љубов се вери, а особено не кога сте светска ѕвезда и целиот свет чека да слушне што имате да кажете на таа тема. Посебно кога само после неколку месеци откако сте раскинале да ги ...

Еве како изгледа Селена Гомез, откако дозна дека Џастин се вери со друга (ФОТО)

Хитпортал - 10.07.2018

Сите светски медиуми се преокупирани со неочекуваната веридба на популарниот Џастин Бибер и манекенката Хајли Болдвин. Од моментот кога по сите портали се редат текстови за ова, многумина се запрашаа како Селена Гомез ќе реагира на оваа вест.

Се вери познатиот естраден пар - милиони читаат и не можат да веруваат

Press24 - 10.07.2018

Добивме нов веренички пар. Да имате милион пати да погодувате, сигурно нема да погодите. Ако слушнавте дека се во врска, тешко поверувавте дека станува збор за сериозна врска. Но веридбата врската официјално постојат.

Пејачот ги потврди "гласините" со емотивна објава на Инстаграм: "Ти си љубовта на мојот живот, ме правиш подобра ...

Точка - 10.07.2018

Светот на шоубизнисот овие два дена го одбележа веста за тоа дека младиот пејач Џастин Бибер ја запроси својата девојка, манекенката Хејли Болдвин. И додека синоќа беа само гласини , денес тоа го потврди и пејачот дека вестите за нивната веридба се ...

Џастин Бибер и Хејли Болдвин ја потврдија свршувачката преку социјалните мрежи

Локално - 11.07.2018

Веста за свршувачката помеѓу популарниот пејач Џастин Бибер и манекенката Хејли Болдвин, набргу доби и потврда од самиот пар, кои тоа го објавија на социјалните мрежи. Таткото на Хејли за свршувачката напиша на Twitter, но набргу го избриша постот.

Се вери познатиот естраден пар – милиони читаат и не можат да веруваат

Маркукуле - 10.07.2018

Добивме нов веренички пар. Да имате милион пати да погодувате, сигурно нема да погодите. Ако слушнавте дека се во врска, тешко поверувавте дека станува збор за сериозна врска. Но веридбата врската официјално постојат.

Џастин Бибер „рипа в тавче“ – ја запроси Хејли Болдвин

Таратур - 10.07.2018

Поп ѕвездата која буквално ја пораснавме по порталите, како странски, така и наши, и кој редовно ги полнеше со секакви вести, и убави и не така вкусни, страниците на медиумите, пејачот Џастин Бибер ја запроси својата девојка, манекенката Хејли ...

Џастин Бибер и Хејли Болдвин ја потврдија свршувачката преку социјалните мрежи

Либертас - 11.07.2018

Веста за свршувачката помеѓу популарниот пејач Џастин Бибер и манекенката Хејли Болдвин, набргу доби и потврда од самиот пар, кои тоа го објавија на социјалните мрежи. Таткото на Хејли за свршувачката напиша на Twitter, но набргу го избриша постот.