TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Втора среќа за Џенифер Лопез и Бен Афлек, еве зошто раскинаа првиот пат

Хитпортал - 08.02.2023

Познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез, денес е во брак со Бен Алфлек, актерот со кого требаше да се венча уште во 2003 та година, но тогаш ненадејно ја раскинаа веридбата. Џеј Ло и Бен Афлекс е запознале во 2002 година, а нивното познанство се ...

Откриена е причината зошто Бен Афлек бил „несреќен“ на Греми: Нема врска со Џенифер Лопез, а поради ова уште повеќе ќе ...

Еспресо - 08.02.2023

Доделувањето на Греми наградите се случи минатата недела и имаше многу забавни моменти за прераскажување од целата церемонија. Освен контроверзната победа на Хари Стајлс, имаше уште еден голем момент кој стана хит на интернет и од него се родија ...

Музички времеплов: Уште пред 20 години Бен Афлек се појави во спот на Џеј Ло - еве како изгледаа тогаш?

Хаштаг - 08.02.2023

Иако сега повторно ја обновија љубовта, ние ве потсетуваме како изгледаа тие кога беа во љубов пред скоро 20 години... Имено, кога првпат беа во врска и верени, исто како и сега Џеј Ло и Бен Афлек беа во центарот на вниманието.

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ ПОВТОРНО ГО ПОДБРА БЕН АФЛЕК Протече снимка од нивната расправија на Греми (ВИДЕО)

+инфо - 07.02.2023

Џенифер Лопез и Бен Афлек станаа ѕвезди на овогодинешното доделување на музичките награди Греми, но не поради некоја освоена награда. Џенифер Лопез и Бен Афлек станаа ѕвезди на овогодинешното доделување на музичките награди Греми, но не поради ...

(Видео) Џенифер Лопез тукушто јавно кажа каква им е врската со Бен Афлек: За да замолчат злите јазици

Еспресо - 07.02.2023

Американската пејачка, актерка, бизнисменка Џенифер Лопез јавно проговори за врската со нејзиниот сопруг. Таа тоа го објави на своите социјални мрежи. По неколкудневните гласини дека двојката е во кавга и на работ на раскинување, Џенифер Лопез ја ...

Со денови се пишува за нивната кавга на Греми наградите, а сега се огласи и пејачката: Џеј Ло објави видео со кое стави ...

Точка - 07.02.2023

Џенифер Лопез се огласи на Инстаграм откако на социјалните мрежи започна да се шири видео од непријатниот момент помеѓу неа и сопругот Бен Афлек на доделувањето на Греми наградите. Имено, камерата ги фатила Џеј Ло и Бен додека имале кратка ...

Бијонсе едвај дишела во претесниот фустан, додека Бен Афлек изгледал како да е на лекови: Сè за доделувањето награди ...

Убавина и Здравје - 07.02.2023

Брачната двојка Афлек привлекла најголемо внимание на доделувањето награди „греми“, а сето тоа поради чудното однесување на славниот актер Синоќа беше одржано доделувањето награди „греми“, а Бијонсе стана изведувачот со најмногу освоени „греми“ ...

Глумат совршена двојка, а кога мислат дека не ги снимаат, ЏЕНИФЕР ВРЕСКА НА СОПРУГОТ: Обожавателите дешифрираа што му ...

Убавина и Здравје - 07.02.2023

Кога мислеа дека камерите не ги снимаат на свеченото доделување на наградите „греми“, Џен и Бен ги покажаа своите вистински лица. Бен Афлек ѝ се доближи на Џенифер Лопез , ѝ шепна нешто и изгледаше како да се обидува да ја бакне.

ВИДЕО: Џенифер Лопез ужива, а тој повеќе би сакал да избега: Бен Афлек стана главна тема по Греми наградит

А1 On - 07.02.2023

Актерот Бен Афлек успеа да го засени необичниот фустан на својата сопруга, за кој многу се зборуваше и поради изразот на лицето стана главна тема на интернет. Актерот Бен Афлек очигледно сакаше да биде на кое било друго место во моментов.

ФОТО+ВИДЕО | Драма на Греми: Џенифер Лопез му се налути на Бен Афлек

Слободен Печат - 07.02.2023

Американската актерка и пејачка Џенифер Лопез и актерот Бен Афлек присуствуваа на годинашното 65. издание на музичките награди Греми, кои беа доделени во неделата. Познатата двојка повторно го привлече вниманието, особено Лопез со нејзината сина ...

ВИДЕО: Додека сите мислат дека Џеј Ло и Бен Афлек имаат проблеми, еве што порача таа

Локално - 07.02.2023

Откако на социјалните мрежи почна да се шири видео од расправија меѓу неа и нејзиниот сопруг, актерот Бен Афлек (50), Џенифер Лопез (53) го објави видеото на социјалните мрежи и напиша: „Најубавото време го поминувам со сопругот“.

Топ 10 најголеми скандали на Греми наградите

Кајгана - 07.02.2023

Заврши уште едно издание на доделувањето на наградите Греми, кое помина без големи изненадувања и без скандали. Контроверзен беше говорот на Бијонсе , а твитерџиите си истераа сеир со Бен Афлек кој пукаше од досада на свеченоста , но скандали немаше.

(Фото) „Мама“ пак го искара Бен Афлек? Еве зошто Џенифер Лопез овојпат му се налути на „синчето“ на Греми

Еспресо - 07.02.2023

Дали еден од најгламурозните парови во светот е веќе во криза? Со оглед на тоа што се секогаш интересни за папараците, на доделувањето на Греми наградите, кое не одамна се случи, уловени се како се расправаат, односно како Џенифер го опоменува Бен ...

(Видео) Џенифер Лопез низ заби му просаска на Бен Афлек на „Греми“, па сфати дека ја снимаат

Репортер - 07.02.2023

Џенифер Лопез му се развика на Бен Афлек додека траеше преносот на Греми наградите, па сфати дека камерите ја снимаат, пишува „Дејли меил“. На видеото се гледа како Афлек ѝ шепка нешто на сопругата, а таа делува како да му просаска низ заби да ...

Читач од усни тврди дека знае за што Џеј Ло и Афлек се карале на доделувањето на Греми ВИДЕО

Женски магазин - 07.02.2023

Пејачката Џенифер Лопез и нејзиниот сопруг, актерот Бен Афлек, имаа кратка расправија среде Греми и беа фатени на камера, а сега е откриено дека Лопез му приговарала на Бен. „Престани. Обиди се да бидеш пофин.

Вирално видео: Џеј Ло го искара Бен Афлек бидејќи се досадува на Греми, откако го прекори за пиењето алкохол

Црнобело - 07.02.2023

По доделувањето на Греми наградите, се појави видео на кое се гледа како Џеј Ло го кара Бен Афлек бидејќи изгледа како да му е многу здодевно на церемонијата. Недела-две претходно, парот повторно се расправаше во јавност, наводно бидејќи Бен Афлек ...

(Видео) Камерите „уловиле“ непријатен момент меѓу Џенифер Лопез и Бен Афлек: Читач од усни открил што му рекла ...

Точка - 07.02.2023

На доделувањето на „Греми“ наградите Бен Афлек привлекол најмногу внимание, но не онакво какво што сакала неговата Џенифер Лопез – напротив. Џенифер Лопез не можела да издржи повеќе, па го повлекла Бен Афлек и му рекла малку да се потруди, додека ...

Доста и беше: Џеј Ло се огласи по невкусните коментари за неа и Бен Афлек (видео)

Вистина.мк - 08.02.2023

Џенифер Лопез се огласи на Инстаграм откако на социјалните мрежи започна да се шири видео од непријатниот момент помеѓу неа и сопругот Бен Афлек на доделувањето на Греми наградите. Имено, камерата ги фатила Џеј Ло и Бен додека имале кратка ...