TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за понеделник (24.01.2022)

ТВ21 - 24.01.2022

ОВЕН Доколку планирате некои нови инвестиции, тоа ќе ви се исплати. Во наредниот период судбината ви оди во прилог. Може да очекувате интересни случувања со личност која ви се допаѓа. Слаба циркулација во нозете. БИК Имате шанса да напредувате.

Дневен хороскоп за понеделник, 24.01.2022: Потребен ви е момент на инспирација за да покренете лавина од нечии чувства ...

Екран - 24.01.2022

Овен Љубов: Бидете внимателни и воздржани пред блиска личност. Повнимателно анализирајте го вашиот партнер за да откриете некои од скриените пораки. Работа: Избегнувајте прекумерна изложеност во друштво на соработници.

Неделен хороскоп за 24. до 31. јануари 2022 година

Канал5 - 23.01.2022

Неделен хороскоп за периодот од понеделник 24.- 31. јануари 2022 година . Водолија 21.1.-19.2. Љубов Ослободете се од преголемите љубовни очекувања, зашто сега е подобро да се биде реалист отколку идеалист.

ЌЕ БИДЕ ПОДОБРО СЕКОЈ ПАТ: 20 феноменални и лесни начини за зголемување на СТРАСТА во кревет

4NEWS - 23.01.2022

Можеби мислите дека пресудна работа во врската е љубовта, но време е да сфатите дека тоа е само романтична заблуда. Страста е она што ја прави секоја врска, всушност, магична, а партнерите зависат еден од друг.

Хороскоп за понеделник (24 јануари)

Порта - 23.01.2022

ОВЕН Ситуацијата околу вас изгледа многу променлива и тешко е точно да се предвиди нечија реакција или одговор. Подобро е да се следат докажаните правила и да се избегне секаков вид на ризик.

Дневен хороскоп за понеделник, 24-ти јануари 2022-ра

Нетпрес - 24.01.2022

ОВЕН Ситуацијата околу вас изгледа многу променлива и тешко е точно да се предвиди нечија реакција или одговор. Подобро е да се следат докажаните правила и да се избегне секаков вид на ризик.

Дневен хороскоп за 23. јануари 2022 година

Канал5 - 23.01.2022

Дневен хороскоп за недела, 23. јануари 2022 година. Водолија 21.1.-19.2. Љубов Денеска ќе се чувствувате добро , без разлика дали сте дома во друштво на саканата личност или сте излезени. Кариера Новите работни задачи ќе бараат поголема креативност ...

Дневен хороскоп за недела (23.01.2022)

ТВ21 - 23.01.2022

Овен Ве очекуваат мали компликации на работното поле денеска. Избегнувајте непромислени караници. Се двоумите околу емотивните одлуки. Не сте сигурни како треба да постапите на ова поле. Кожата ви е наклонета кон иритација. Треба да ја негувате.

Дневен хороскоп за недела, 23 јануари 2022 година

Нетпрес - 23.01.2022

Овен Ве очекуваат мали компликации на работното поле денеска. Избегнувајте непромислени караници. Се двоумите околу емотивните одлуки. Не сте сигурни како треба да постапите на ова поле. Кожата ви е наклонета кон иритација. Треба да ја негувате.

Дневен хороскоп за недела (23.01.2022)

4NEWS - 23.01.2022

ОВЕН Денеска ве очекуваат помали компликации на деловно поле. Избегнувајте непромислени конфликти. Сомнеж за вашите емотивни одлуки. Не сте секогаш сигурни како да продолжите на ова поле. Вашата кожа е склона кон иритации.

Дневен Хороскоп [23 јануари – недела]

Порта - 22.01.2022

ОВЕН Мирен ден е пред вас и ова темпо одамна не сте го почувствувале. Претходно секогаш брзавте некаде и не успевавте да ги завршите целосно обврските, но откако го успоривте темпото, завршувате сѐ без притисок и стрес.

ЉУБОВЕН ХОРОСКОП ЗА ФЕВРУАРИ 2022 ГОДИНА: Пробив, турбулентни врски, напнатост!

4NEWS - 22.01.2022

Пронајдете го вашиот знак и дознајте што ве очекува на љубовно поле во текот на февруари 2022 година, пишува Sensa. Овен Слободен Овен, покрај вас во февруари може да се појави некој со кој ќе бидете заинтересирани и забавни, кој многу јасно ќе ...