TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Во Скопје пронајдени две човечки тела во фаза на распаѓање

Макфакс - 23.05.2020

Во два одделни случаи, во текот на вчерашниот ден (22 мај) во главниот град биле пронајдени човечки тела во фаза на распаѓање. Првиот случај во полиција бил пријавен во 14.53 часот. Според пријавата на улицата „Анастас Митрев“ од стан во кој живеел ...

Тело на скопјанец во распаѓање пронајдено во неговиот дом

+инфо - 23.05.2020

Во СВР Скопје, вчера било пријавено дека на улицата „Анастас Митрев“ од стан се жири непријатна миризба. – Во станот во кој живеел У.И(42) при полициската интервенција било затекнато телото на скопјанецот во фаза на распаѓање.

Пронајдено безживотно тело на скопјанец во фаза на распаѓање

Сител - 23.05.2020

На 22.05.2020 во 14:53 часот во СВР Скопје, Б.П. пријавил дека на ул. „Анастас Митрев“ од стан во кој живеел У.И (42) неколку дена се шири непријатна миризба. При полициската интервенција во станот било затекнато телото на У.И. во фаза на распаѓање.

Во разрушена куќа на ул. „Филип Втори“, пронајдено мртво тело

Сител - 23.05.2020

На 22.05.2020 во 15:51 часот во Полициска станица Бит Пазар, И.Ч од Скопје пријавил дека во разрушена куќа на ул. „Филип Втори“, сопственост на Х.М.(63) од Скопје пронашол мртво тело во фаза на распаѓање.

Тело во фаза на распаѓање пронајдено во стан во Скопје

Press24 - 23.05.2020

Тело во фаза на распаѓање било најдено во стан во Скопје. -Вчера во 14:53 часот во СВР Скопје, Б.П. пријавил дека на ул.„Анастас Митрев“ од стан во кој живеел У.И(42) неколку дена се шири непријатна миризба.

Пронајдени три починати лица за еден ден во Скопје и во Битола, две од телата биле во распаѓање

А1 On - 23.05.2020

Во последниве 24 часа, полицијата пронашла три починати лица во Скопје и во Битола, по претходни пријави од граѓани. Сосед на ул.„Анастас Митрев“ пријавил дека од стан во кој живеел 42 годишниот У.И неколку дена се шири непријатна миризба.

Мртов маж пронајден во разрушена куќа во Скопје

Press24 - 23.05.2020

Во разрушена уќа во Скопје полицијата пронашла тело во фаза на распаѓање. -Вчера во 15:51 часот во Полициска станица Бит Пазар, И.Ч од Скопје пријавил дека во разрушена куќа на ул. “Филип Втори“, сопственост на Х.М.

Скопјанец пронајден починат во својот дом, соседите пријавиле дека се шири непријатна миризба

Курир - 23.05.2020

На 22.05.2020 во 14:53 часот во СВР Скопје, Б.П. пријавил дека на ул.„Анастас Митрев“ од стан во кој живеел У.И(42) неколку дена се шири непријатна миризба. При полициската интервенција во станот било затекнато телото на У.И. во фаза на распаѓање.

Во Скопје пронајдени две човечки тела во фаза на распаѓање

24Инфо - 23.05.2020

Во два одделни случаи, во текот на вчерашниот ден (22 мај) во главниот град биле пронајдени човечки тела во фаза на распаѓање. Првиот случај во полиција бил пријавен во 14.53 часот. Според пријавата, на улицата „Анастас Митрев“ од стан во кој живеел ...

Во Скопје пронајдени две човечки тела во фаза на распаѓање

Точка - 23.05.2020

Во два одделни случаи, во текот на вчерашниот ден (22 мај) во главниот град биле пронајдени човечки тела во фаза на распаѓање. Првиот случај во полиција бил пријавен во 14.53 часот. Според пријавата, на улицата „Анастас Митрев“ од стан во кој живеел ...

Во Скопје пронајдени две човечки тела во фаза на распаѓање

Н.Македонија - 23.05.2020

Во два одделни случаи, во текот на вчерашниот ден (22 мај) во главниот град биле пронајдени човечки тела во фаза на распаѓање. Првиот случај во полиција бил пријавен во 14.53 часот. Според пријавата, на улицата Анастас Митрев од стан во кој живеел ...

Мртов маж пронајден во стан во Скопје

Нетпрес - 23.05.2020

Во СВР Скопје, вчера било пријавено дека на улицата „Анастас Митрев“ од стан се жири непријатна миризба. – Во станот во кој живеел У.И(42) при полициската интервенција било затекнато телото на скопјанецот во фаза на распаѓање.

Ужас во Скопје: Во разрушена куќа пронајдено мртво тело

Курир - 23.05.2020

На 22.05.2020 во 15:51 часот во Полициска станица Бит Пазар, И.Ч од Скопје пријавил дека во разрушена куќа на ул. “Филип Втори“, сопственост на Х.М.(63) од Скопје пронашол мртво тело во фаза на распаѓање.

Во Скопје пронајдено тело во распаѓање на 42-годишен маж

МКД - 23.05.2020

Вчера во СВР Скопје, Б.П. пријавил дека на улицата „Анастас Митрев" од стан во кој живеел У.И. (42) неколку дена се шири непријатна миризба. При полициската интервенција во станот било затекнато телото на У.И. во фаза на распаѓање.

Машко тело во фаза на распаѓање пронајдено во стан во Аеродром

Фокус - 23.05.2020

Вчера попладне во стан во Скопје било пронајдено машко тело кое било во фаза на распаѓање, информираат од МВР. „На 22.05.2020 во 14,53 часот во СВР Скопје, Б.П. пријавил дека на ул.„Анастас Митрев“ од стан во кој живеел У.И(42) неколку дена се шири ...

Најден мртов маж во неговата куќа во Скопје

МКД - 23.05.2020

Во полициската станица Бит Пазар, И.Ч од Скопје вчера пријавил дека во разрушена куќа на улицата „Филип Втори“, сопственост на Х.М. (63) од Скопје пронашол мртво тело во фаза на распаѓање.

Машко тело во фаза на распаѓање пронајдено во стан во Аеродром

Либертас - 23.05.2020

Вчера попладне во стан во Скопје било пронајдено машко тело кое било во фаза на распаѓање, информираат од МВР. „На 22.05.2020 во 14,53 часот во СВР Скопје, Б.П. пријавил дека на ул.„Анастас Митрев“ од стан во кој живеел У.И(42) неколку дена се шири ...

Тела на тројца починати пронајдени во едно деноноќие

ММС - 23.05.2020

Две тела во фаза на распаѓање се пронајдени во Скопје. МВР соопшти дека на 22.05.2020 во 14,53 часот во СВР Скопје, Б.П. пријавил дека на ул.„Анастас Митрев“ од стан во кој живеел У.И(42) неколку дена се шири непријатна миризба.

Во еден ден најдени тројца починати

Независен - 23.05.2020

Две тела во фаза на распаќање и една почината жена биле најдени во изминатото деноноќи соопшти полицијата. Имено, во петокот, во 14.53 часот во СВР Скопје, Б.П. пријавил дека на ул.„Анастас Митрев“ од стан во кој живеел У.И(42) неколку дена се шири ...

Во Скопје пронајдени две човечки тела во фаза на распаѓање

Слободен Печат - 23.05.2020

Во два одделни случаи, во текот на вчерашниот ден (22 мај) во главниот град биле пронајдени човечки тела во фаза на распаѓање. Првиот случај во полиција бил пријавен во 14.53 часот. Според пријавата, на улицата „Анастас Митрев“ од стан во кој живеел ...

Во Скопје се пронајдени две тела во распаѓање

Фактор - 23.05.2020

Во Скопје се пронајдени две човечки тела во фаза на распаѓање. На улицата „Анастас Митрев“ од стан во кој живеел 42-годишник, неколку дена се шириела непријатна миризба. При полициска интервенција во станот, телото на 42-годишникот е пронајдено во ...

Машко тело во фаза на распаѓање пронајдено во стан во Аеродром

iPortal - 23.05.2020

Вчера попладне во стан во Скопје било пронајдено машко тело кое било во фаза на распаѓање, информираат од МВР „На 22.05.2020 во 14,53 часот во СВР Скопје, Б.П. пријавил дека на ул.„Анастас Митрев“ од стан во кој живеел У.И(42) неколку дена се шири ...

Во Скопје пронајдено безживотно тело во фаза на распаѓање

Скопје1 - 23.05.2020

На 22.05.2020 во 14:53 часот во СВР Скопје, Б.П. пријавил дека на ул. „Анастас Митрев“ од стан во кој живеел У.И (42) неколку дена се шири непријатна миризба. При полициската интервенција во станот било затекнато телото на У.И. во фаза на распаѓање.

Две тела во распаѓање пронајдени во Скопје

Пулс24 - 23.05.2020

Вчера во 14:53 часот во СВР Скопје, Б.П. пријавил дека на ул.„Анастас Митрев“ од стан во кој живеел У.И(42) неколку дена се шири непријатна миризба. При полициската интервенција во станот било затекнато телото на У.И. во фаза на распаѓање.

Пронајдено тело во фаза на распаѓање во стан во Скопје

Опсервер - 24.05.2020

На 22.05.2020 во 14,53 часот во СВР Скопје, Б.П. пријавил дека на ул.„Анастас Митрев“ од стан во кој живеел У.И(42) неколку дена се шири непријатна миризба. При полициската интервенција во станот било затекнато телото на У.И. во фаза на распаѓање.

Мртво тело најдено во распадната куќа во Скопје

Опсервер - 24.05.2020

На 22.05.2020 во 15,51 часот во Полициска станица Бит Пазар, И.Ч од Скопје пријавил дека во разрушена куќа на ул. “Филип Втори“, сопственост на Х.М.(63) од Скопје пронашол мртво тело во фаза на распаѓање.