TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шешир: Детаљ кој го навестува летото

Точка - 12.07.2019

Иако не е лето, сончевите денови се тука, а за нашиот омилен летен детаљ, не мора да го чекаме официјалниот почеток на летото, бидејќи шеширите се додаток кој краси дневни комбинации на многу девојки.

Направете сами: Персонализиран шешир за на плажа

Кафе пауза - 11.07.2019

Шеширите за на плажа никогаш не излегуваат од мода. Тие се практични и корисни, а истовремено се и впечатлив моден детаљ. Во комбинација со едноделен костим за капење и очила за сонце со мачкест облик ќе добиете шик моден аутфит.