TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кајли Миног наскоро ќе лансира вино кое ќе го носи нејзиното име

Макфакс - 26.03.2020

Хитмејкерката на The Loco-motion сака да добие вино со нејзиното име и планира тоа да се појави на рафтовите навреме за сезоната на забави, пишува британскиот таблоид The Sun . Кајли Миног е во преговори со повеќе светски производители на вино со ...

Кајли Џенер со совети за справување со изолацијата: Мојата бременост ме подготви за ова

Слободен Печат - 25.03.2020

Можеби и ќе можеме да ја послушаме, бидејќи се сеќаваме колку добро ја криеше бременоста од целиот свет. Најмладата милијардерка вешто ја криеше својата бременост и тоа одлично и оди од раце. Ова е период во кој на секој од нас не му е лесен.

Кајли Џенер во минијатурно бикини ги рашири нозете и ја стави раката на незгодно место (фото)

Вистина.мк - 25.03.2020

Најмладата милијардерка во светот, Кајли Џенер ги плени своите следбеници на Инстаграм со провокативна фотографија во минијатурно бикини. Џенер покажа зошто важи за една од најжешките жени во светот, а звоите заносни облини гордо ги претстави преку ...

Кајли Џенер сподели совети за изолација кои ги научила за време на бременоста

Точка - 24.03.2020

Најмладата милијардерка, Кајли Џенер, вешто ја криеше својата бременост, па затоа можеби можеме да ја послушаме. Ова е период кој на многумина тешко им паѓа. Седењето дома толкав временски период значајно може да влијае на менталната состојба.

Кајли Џенер со совети за справување со изолацијата: Мојата бременост ме подготви за ова

Курир - 25.03.2020

Можеби и ќе можеме да ја послушаме, бидејќи се сеќаваме колку добро ја криеше бременоста од целиот свет. Најмладата милијардерка вешто ја криеше својата бременост и тоа одлично и оди од раце. Ова е период во кој на секој од нас не му е лесен.

Кајли Џенер во минијатурно бикини ги „распаметува“ фановите и во време на корона!

Убавина и Здравје - 25.03.2020

Најмладата милијардерка во светот, Кајли Џенер ги изнени своите следбеници на Инстаграм со провокативна фотографија во минијатурно бикини. Џенер покажа зошто важи за една од најжешките жени во светот, а своите заносни облини гордо ги претстави преку ...

Кајли Миног наскоро ќе лансира вино кое ќе го носи нејзиното име

MTM - 26.03.2020

Хитмејкерката на The Loco-motion сака да добие вино со нејзиното име и планира тоа да се појави на рафтовите навреме за сезоната на забави, пишува британскиот таблоид The Sun. Кајли Миног е во преговори со повеќе светски производители на вино со ...