TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Карлеуша ја напушти Србија на роденденот на Душко – Таа сама во авион, а тој слави

ММС - 19.01.2022

Душко Тошиќ денеска слави роденден, а овој пат изостанаа честитките од неговата сопруга Јелена Карлеуша. Во јавноста се уште се врти скандалот кој се случи на 7 јануари и бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ.

КАРЛЕУША ЈА НАПУШТИ СРБИЈА, А ДУШКО СЛАВИ РОДЕНДЕН БЕЗ НЕА: Таа пее во Дубаи, тој го вежба згодното тело

Еспресо - 19.01.2022

Фудбалерот Душко Тошиќ денес слави роденден. На социјалните мрежи се објавуваат честитки од неговите колеги и пријатели, прикачувајќи заеднички фотографии со него. Додека Душко слави, неговата сопруга Јелена Карлеуша ја напушти Србија и замина во ...

12 дена откако го пријави сопругот за семејно насилство, Јелена Карлеуша изгледа ВАКА! (ФОТО) (ФОТО)

Убавина и Здравје - 19.01.2022

Во медиумите се’ уште се пиѓува за бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ , откако пејачката го пријави сопругот дека наводно ја плукнал, а потоа ѝ удрил шлаканица, на Божиќ на 7 јануари.

Душко Тошиќ денес слави роденден, а Карлеуша прв пат по драмата во домот објави фотографија – но наместо да му честита, ...

Курир - 19.01.2022

Во медиумите се’ уште се пишува за бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, откако пејачката го пријави сопругот дека наводно ја плукнал, а потоа ѝ удрил шлаканица, на Божиќ на 7 јануари. Фудбалскиот менаџер се огласи на Инстаграм и објави дека ...

Јелена и Душко мудро молчат, но нивната ќерка откри сè (ФОТО)

Убавина и Здравје - 18.01.2022

По турбулентниот период поради конфликтот за време на божичниот ручек, помладата ќерка на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ ја откри атмосферата во семејната вила на Дедиње. Дуѓко некое време се исели од домот поради забрната да ѝ се доближува на ...

НЕМА ПОВЕЌЕ ПОГОДУВАЊА: Вистината за разводот на Јелена и Душко, одлуката е донесена ОД ВАЖНИ ПРИЧИНИ!

Пулс24 - 18.01.2022

Приказните за проблемите во бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ продолжуваат да ја интересираат јавноста. Новата година на сцената започна бурно. Наместо Божиќ да го дочекаат во мир, љубов и радост, пејачката и поранешниот фудбалер се најдоа во ...

Јелена и Душко молчат и се кријат, но нивната ќерка Ника конечно откри се

ММС - 18.01.2022

После турбулентниот период, помладата ќерка на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ открила каква атмосфера владее во семејната вила на Дедиње после судирот меѓу Јелена и Душко. Веста за семејната драма која се случила на Божиќ, меѓу Душко Тошиќ и Јелена ...