TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

СДСМ целосно ги отфрла шпекулациите за наводен инцидент во кочанско Грдовци

А1 On - 28.03.2014

СДСМ целосно ги отфрла шпекулациите и дезинформациите објавени на дел од провладините медиуми за наводен инцидент во кочанско Грдовци, велат од партијата.

СДСМ целосно ги отфрла дезинформациите за наводен инцидент во кочанско Грдовци

Sky - 28.03.2014

Писмена реакција на СДСМ за наводен инцидент во Кочани објавен на дел од медиумите - интегрален текст: СДСМ целосно ги отфрла шпекулациите и дезинформациите објавени на дел од провладините медиуми за ...

ВМРО ДПМНЕ води валкана кампања- немало никакоив инцидент за листи

Локално - 28.03.2014

Писмена реакција на СДСМ за наводен инцидент во Кочани објавен на дел од медиумите, дека имало, демек тепачка за лисити и откажувања Почитувани, СДСМ целосно ги отфрла шпекулациите и дезинформациите ...

СДСМ ги отфрли шпекулациите за наводен инцидент во кочанско Грдовци

Бриф - 28.03.2014

СДСМ целосно ги отфрла шпекулациите и дезинформациите објавени на дел од провладините медиуми за наводен инцидент во кочанско Грдовци. -Ова е уште една лага на ВМРО ДПМНЕ кажана преку медиумите под ...