TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Анџелина Џоли и Грета Гервиг највпечатливи на Critics Choice Awards

Fashionel - 12.01.2018

Во Калифорнија вчера се одржа 23-тото издание на манифестацијата Critics Choice Awards, на која присуствуваа голем број од познатите личности. Комплетната листа на добитници можете да ја видите на линкот ТУКА , но она на што ние ќе се задржиме во ...

(ГАЛЕРИЈА) Холивудските убавици блеснале на престижното доделувње награди – Critic’s Choice

Екран - 12.01.2018

Изданија од црвениот тепих на наградата Critic’s Choice (Избор на критиката)… Златните глобуси се зад нас, а филмските награди Critic’s Choice биле нова пригода за покажување на славните на црвениот тепих.

Анџелина Џоли повторно блесна на „Critics’ Choice“ наградите

Стандард - 12.01.2018

Американската актерка и режисерка Анџелина Џоли дефинитивно има зафатена недела. Откако убавицата го привлече вниманието на сите на наградите „Златен глобус“ минатата недела, Џоли присуствуваше на уште два настани.

Блесна на црвениот тепих: Анџелина Џоли во бела тоалета

Хитпортал - 12.01.2018

Анџелина Џоли со своето појавување синоќа на црвениот тепих ги остави сите без зборови. На Critics’ Choice Awards се појави облечена во снежно бел фустан со детали од пердуви. Изгледот беше надополнет со сребрени кадифени високи потпетици и ...

Анџелина Џоли изгледаше боженствено на Critics' Choice Awards

Идивиди - 12.01.2018

Анџелина Џоли постојано е во центарот на медиумското внимание. Прво поради разводот со нејзиниот сопруг Бред Пит, а потоа поради шпекулациите дека таа после разводот се состанува со режисер од Камбоџа.

Модата на синиот тепих на доделувањето на Critics' Choice Awards

Фемина - 12.01.2018

Манифестацијата Critics’ Choice Awards синоќа се одржа по 23-ти пат. На холивудската свеченост беа наградени најдобрите во филмската индустрија за изминатата година. За Најдобар филм критичарите го прогласија „The Shape of Water“.

(ФОТО) Холивудски убавици повторно заблескаа-но овој пат црната боја нe беше фокусот

Женски магазин - 12.01.2018

Златните глобуси се зад нас, а филмските награди Critic’s Choice биле нова шанса за покажување на славните на црвениот тепих. И додека доделувањата ги обележаа црните изданија на холивудските актерки, наградите Critic’s Choice ќе останат запаметени ...

После црната на „Златен глобус“ ѕвездите избраа бела боја на Critic’s Choice Awards

Stylist - 12.01.2018

Кога холивудските актерки се договорија да носат облека во црна боја на црвениот килим на „Златен глобус“, како симбол на поддршка на жртвите на секскуално вознемирување, се постави прашањето дали тоа ќе важи за бројните доделувања на филмски ...

Анџелина Џоли блесна во бела креација која ѝ ги отскри големите тетоважи на Critics' Choice Awards

Фемина - 12.01.2018

Анџелина Џоли однесе гламур и елеганција на синиот тепих на Critics' Choice Awards, кое синоќа се одржа во Санта Моника. 42-годишната актерка и режисерка мамеше воздишки во бела креација со пердуви во горниот дел од Ралф и Русо.

Неодоливо издание: Анџелина во романтичниот бел фустан повторно докажа колку ѝ годи разводот

Точка - 12.01.2018

Актерката во последно време навистина блеска. По две години брак и вкупно 12 години врска, Анџелина Џоли се разведе од актерот Бред Пит кон крајот на 2016 година. Во изминатите неколку месеци, таа повторно стана гостин на бројните свечени настани и ...

Елеганција и гламур во светли бои на црвениот тепих на Critics’ Choice Awards 2018

Црнобело - 12.01.2018

Во четвртокот во Санта Моника, по 23-ти пат се одржаа Critics’ Choice Awards, а ѕвездите блеснаа на црвениот тепих. За разлика од црната елеганција која владееше на Златни Глобуси пред неколку дена, на овој настан преовладуваа светлите бои.