TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Славниот актер го отворил срцето во интервју за „GQ“: „Отсекогаш сум се чувствувал многу осамено“

Точка - 23.06.2022

Јулската/августовска насловна страница на магазинот „GQ“ овојпат ја краси Бред Пит, а холивудскиот актер во искрено, емотивно интервју ѝ дал увид на јавноста во некои од своите најинтимни чувства, што е вистински раритет.

Бред Пит отворено за новиот живот и новиот филм: „На глава се фрлам во работите!“

Еспресо - 23.06.2022

Во насловната приказна на јулско/августското издание на списанието GQ, новинарката Отеса Мошфег го претставува на читателите актерот и продуцент Бред Пит снимен во неговиот дом во Холивуд Хилс. За време на нивниот разговор, Пит е отворен и искрен.

Бред Пит го промени животот од корен: Актерот со драстични одлуки по разводот со Анџелина Џоли (фото)

Вистина.мк - 23.06.2022

Холивудската ѕвезда и еден од најголемите заводници, актерот Бред Пит, реши да живее во апстиненција по разводот со актерката Анџелина Џоли. Бред Пит реши радикално да го промени својот живот откако во 2016 година се разведе од поранешната сопруга ...

(ВИДЕО) Бред Пит објави крај на кариерата: „Во последното тримесечје сум“

Скопје1 - 23.06.2022

Уште една спектакуларна холивудска кариера се чини дека е при крај. Бред Пит (58) во разговор за медиумите најави дека филмот „Bullet Train“ во кој ја имаше главната улога многу лесно може да биде неговиот последен голем проект.

Бред Пит најави крај на кариерата

Кајгана - 22.06.2022

Изгледа дека се ближи крајот на уште една спектакуларна холивудска кариера. Славниот актер Бред Пит во разговор со медиумите најави дека филмот „Bullet Train“ може многу лесно да му стане последен голем филмски проект.

Џенифер Анистон на снимање во Париз: „Беше тешко, Украина е толку блиску“

Еспресо - 22.06.2022

Актерката Џенифер Анистон даде интервју за новиот проект кој го снимаше во Париз, а поради коментарите за војната во Украина, социјалните мрежи беа жешки. Џенифер за магазинот „People“ зборуваше за продолжението на комедијата „Murder mystery“ од ...

(ВИДЕО) БРЕД ПИТ НАЈАВИЛ КРАЈ НА КАРИЕРАТА: „Во последното тримесечје сум“

Екран - 23.06.2022

Изгледа дека се ближи крајот на уште една спектакуларна холивудска кариера. Бред Пит (58) во разговор за медиумите најавил дека филмот „Bullet Train“ во кој ја имаше главната улога многу лесно може да биде неговиот последен голем проект.

Бред Пит најави крај на кариерата

Репортер - 23.06.2022

Актерот Бред Пит најави дека со главната улога во филмот „Bullet Train“ можно е да биде неговиот последен голем проект. Тој станал, како што вели, многу пребирлив кога се во прашање понудите, а тоа што го добил досега не ги задоволува неговите ...

Апстиненција по разводот со Анџелина Џоли: Бред Пит радикално го променил својот живот

Локално - 23.06.2022

Холивудската ѕвезда и еден од најголемите заводници, актерот Бред Пит, одлучил да живее во апстиненција по разводот со актерката Анџелина Џоли. Бред Пит одлучи радикално да го промени својот живот откако во 2016 година се разведе од поранешната ...