TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ријана со чорапи од 1.340 долари

Попара - 13.01.2018

Навикнати сме да ја гледаме позната пејачка во екстравагантни модни комбинации и секој пат едвај чекаме да ја видиме што следно ќе облече. Таков е случајот и кога Рири со црно кратко здолниште и јакна, облекла чорапи вредни 1.340 долари, каде со ...

Фото: Северина се појави нормално облечена, но сите гледаа во нејзините нозе и се чудеа

Press24 - 12.01.2018

Веќе долго време Северина има необичен стил кој го негува, а многумина го оспоруваат. Позната е по своите експериментирања кои вклучуваат чевли и необични чорапи, а сега за модните критичари подготвила и ново засладување.

Ријана со чорапи од 1.340 долари

Локално - 13.01.2018

Навикнати сме да ја гледаме позната пејачка во екстравагантни модни комбинации и секој пат едвај чекаме да ја видиме што следно ќе облече. Таков е случајот и кога Рири со црно кратко здолниште и јакна, облекла чорапи вредни 1.340 долари, каде со ...

Северина се појави вака облечена, а сите гледаа во нејзините нозе

Сител - 12.01.2018

Веќе долго време Северина има необичен стил кој го негува, а многумина го оспоруваат. Позната е по своите експериментирања кои вклучуваат чевли и необични чорапи, а сега за модните критичари подготвила и ново засладување.